Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте вважає, що росія не скористалася нагодою, щоб просунутися у мирних переговорах, відправивши до Туреччини делегації невисокого рівня.
Про це він сказав на брифінгу в Анталії після дводенної зустрічі глав МЗС країн Альянсу.
«М’яч зараз на стороні росії, але росіяни відправляють делегацію низького рівня і не користуються нагодою. Президент Зеленський заявив: «Я готовий сісти за стіл переговорів з путіним, як тільки буде оголошено про припинення вогню, ми готові домовлятися про мирну угоду». Отже, Україна явно готова грати, але м’яч зараз на боці росії», — сказав він.
Генсек НАТО висловив вдячність США і команді президента Дональда Трампа, яка, за його словами, «зосереджена на досягненні миру в Україні».
Як повідомляла АрміяInform, Президент Володимир Зеленський 15 травня прибув до Анкари на зустріч з турецьким колегою Реджепом Таїпом Ердоганом. Також до Туреччини прибула українська делегація високого рівня для потенційних переговорів про припинення вогню.
Водночас кремлівський диктатор Володимир Путін до Анкари не поїхав, а російську делегацію очолює його помічник Володимир Мединський. Наразі російська делегація перебуває в Стамбулі. Туди також прибула й делегація США. Чи відбудеться сьогодні зустріч делегацій України та рф, наразі невідомо.
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Гранатометник. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!
від 20000 до 120000 грн
Львів, Львівська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….