Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Оператори FPV-дронів одного зі спецпідрозділів Національної гвардії України знищили російську РСЗВ БМ-21 «Град».
Відео успішної бойової роботи опублікували на каналі Окремого загону FPV-дронів «Крила ОМЕГИ».
Реактивні системи залпового вогню є важливою складовою артилерії. Обстріл із таких систем не тільки знищує живу силу та техніку, а й створює потужний психологічний вплив на особовий склад противника.
Популярність система отримала завдяки бойовим якостям: упродовж 20 секунд відстрілює весь боєкомплект із 40 ракет і накриває вогнем площу до 20 га. Таку зброю вважають надзвичайно ефективною.
Раніше АрміяInform показувала, як бійці Окремого загону FPV-дронів «Крила ОМЕГИ» філігранно знищили 122-мм причіпну гаубицю Д-30 російських окупаційних військ.
Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.
Встановлено абсолютний світовий рекорд— боєць підрозділу Bulava Президентської бригади збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км.
Воєнна розвідка перехопила розмову російського командира з підлеглими штурмовиками в якій — суцільні погрози розправи за відмову виконувати наказ іти в атаку.
Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 55.
Оператори 1-го центру СБС нанесли удар по «КуйбишевАзот» у Тольятті.
Україна сьогодні — це не просто країна, яка обороняється. Це держава, яка змінює правила гри.
Фахівець з кібербезпеки
від 21000 до 121000 грн
Вся Україна
1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ
Пожежний (в/ч А2183)
від 20550 до 50000 грн
Первомайськ (Миколаївська обл.)
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….