ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Вибуховий мотосезон» на Торецькому напрямку: Сили оборони знищили групу окупантів на мотоциклах

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Квітня 2025, 12:26

Ворог не втомлюється шукати нові способи прорвати оборону на Торецькому напрямку. Після бронеколон і малих піхотних груп окупанти спробували атакувати на мотоциклах. Проте варто було їм «засвітитися», як над ними закрили небо артилерійські удари бійців 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

Відео бойової роботи оприлюднили на сторінці бригади.

Під щільним обстрілом противник кинувся до лісосмуги, сподіваючись врятуватися. Але саме там на них чекала інша пастка: пілоти БПЛА «Спалах» та розвідники підрозділу Kurt&Company, разом із бійцями 2-го й 3-го механізованих батальйонів, почали методично знищувати ворожі цілі.

Підтримку надали побратими з підрозділу «Фенікс» та 93 бригади «Холодний Яр». Щоб штурмовики не втекли, оператори вивели з ладу їхні мотоцикли — полювання на колесах завершилося тотальним провалом для противника.

Ворог тисне все активніше і винахідливіше. Але українські «Лицарі» продовжують стояти на смерть: винахідливістю, рішучістю і точністю.

Як повідомляла АрміяInform, Костянтину 19 років. Щоб вигнати окупантів з української землі, він нещодавно приєднався до 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Окупантів у Костянтинівці немає, а всі твердження ворога про це неправдиві — 19-й корпус

Окупантів у Костянтинівці немає, а всі твердження ворога про це неправдиві — 19-й корпус

Кремль знову намагається видати бажане за дійсне та заявляє про «успіхи» російської армії на полі бою. Проте жодна з цих тез не підтверджується фактами.

Повідомлено про підозру двом псевдоправоохоронцям, які брали участь у захопленні Маріуполя

Повідомлено про підозру двом псевдоправоохоронцям, які брали участь у захопленні Маріуполя

Двом чоловікам заочно повідомлено про підозру у державній зраді та колабораційній діяльності (ч. ч. 1, 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Президент України провів розмову з лідерами Німеччини, Латвії та Фінляндії

Президент України провів розмову з лідерами Німеччини, Латвії та Фінляндії

Володимир Зеленський провів телефонні розмови з німецьким канцлером Фрідріхом Мерцем, Президентом Латвії Едгарсом Рінкевичсом та Президентом Фінляндії Александром Стуббом.

Електронні документи, сповіщення, курси: у МОУ розповіли про цифрові досягнення у 2025 році

Електронні документи, сповіщення, курси: у МОУ розповіли про цифрові досягнення у 2025 році

У Міністерстві оборони України розповіли про основні цифрові рішення в українській армії, які прийняли протягом 2025 року, та плани на майбутнє.

«Штучний інтелект допомагає нам відфільтровувати цілі» — нові технології вже працюють на війні

«Штучний інтелект допомагає нам відфільтровувати цілі» — нові технології вже працюють на війні

Штучний інтелект значно підвищує ефективність роботи наших пілотів.

Авіація рф, міни й заблоковані порти: у ВМС назвали ключові проблеми в Чорному морі

Авіація рф, міни й заблоковані порти: у ВМС назвали ключові проблеми в Чорному морі

У повітряному просторі над акваторією Чорного моря присутня російська авіація.

ВАКАНСІЇ

Водій автомобільного взводу

від 21000 до 121000 грн

Васильків, Київська область

Механік БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Кочегар (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 22000 до 122000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

Оператор РЕР

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Третя окрема штурмова бригада ЗСУ

Водій кат. В, С

від 21000 до 121000 грн

Умань

81 окремий батальйон управління

--- ---