Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
На одному зі східних напрямків українські дронарі знищили п’ять польових складів з боєприпасами армії рф, та розгромили укриття ворожої піхоти.
Про це у суботу, 12 квітня, повідомили в оперативно-стратегічному угрупуванні військ «Хортиця», оприлюднивши у себе у Telegram-каналі відео з ударами.
«На одному із ключових напрямків фронту оператори ударних БПЛА окремого загону ЦСП НГУ „Крила Омеги“ знищили ворожі укриття з особовим складом та п’ять польових складів противника», — йдеться у коментарі до опублікованих кадрів з роботою українських захисників.
Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони розгромили ворожу колону на Торецькому напрямку.
У Запоріжжі завершили розслідування стосовно заступника командира одного з батальйонів, який вирішив заробити на фіктивних бойових виплатах.
У Запоріжжі до 15 років ув’язнення засуджено агента рф, який намагався убити посадовця Мелітопольської міськради в обмін на будинок.
Вони виконують завдання від розмінування територій до полювання на контрабанду і є важливою складовою системи безпеки.
Двоє військовослужбовців, які перебували у статусі СЗЧ, брали по $10 тисяч за нелегальний виїзд до Європи.
Заочно судитимуть 6 офіцерів командного складу армії рф, які спланували обстріл міста Охтирка у 2022-му році.
Міністерство оборони України висловило свою позицію стосовно вбивства у Львові військовослужбовця ТЦК.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….