ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Києві відкрили Центр рекрутингу ГУР МОУ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Квітня 2025, 8:50

У Києві відкрився Центр рекрутингу Головного управління розвідки МО України — перший публічний майданчик для відбору майбутніх розвідників.

Про це повідомили в ГУР МОУ.

Тут кандидати проходитимуть співбесіди, базове тестування та отримуватимуть консультації щодо служби. Центр — ще один крок до прозорої взаємодії із суспільством і залучення найкращих до справи захисту національної безпеки.

У ГУР зазначили, що в середньому із сотні кандидатів лише один отримує право служити в лавах воєнної розвідки.

«Ретельний добір та ставка на якість — цілеспрямована стратегія, що дозволила сформувати елітне військове середовище. Результат такого підходу — дев’ять затонулих кораблів та катерів чорноморського флоту рф, успішні рейди у ворожий тил та тисячі ліквідованих окупантів», — нагадали в ГУР МОУ.

Начальник ГУР Кирило Буданов зазначив, що завдяки роботі Центру зростатиме кількість охочих долучитися до служби в Головному управлінні розвідки — насамперед у підрозділах спеціального призначення.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Склад у Макіївці, РЕБ у Донецьку: ССО ударили по цілях на окупованій Донеччині
Склад у Макіївці, РЕБ у Донецьку: ССО ударили по цілях на окупованій Донеччині

Сили спеціальних операцій ЗСУ провели серію влучних ударів по об’єктах ворогів в окупованій Макіївці на Донеччині та самому Донецьку.

Стипендії курсантів ВВНЗ: скільки отримують майбутні офіцери у 2026 році
Стипендії курсантів ВВНЗ: скільки отримують майбутні офіцери у 2026 році

У Міністерстві оборони України детально розповіли, яким є грошове забезпечення курсантів у 2026 році.

Українське військо визволило майже всю територію Дніпровщини
Українське військо визволило майже всю територію Дніпровщини

У межах контрнаступальної операції на Олександрівському напрямку визволена майже вся територія Дніпропетровської області.

Десятки знищених окупантів та спалені автівки: «Фенікс» знищує росіян на Добропільському напрямку
Десятки знищених окупантів та спалені автівки: «Фенікс» знищує росіян на Добропільському напрямку

Оператори БПЛА прикордонного підрозділу «Фенікс» продовжують методично знищувати живу силу та транспорт окупантів на Добропільському напрямку.

«Перелізають просто через тіла своїх»: на Харківщині росіяни йдуть вперед по трупах попередників
«Перелізають просто через тіла своїх»: на Харківщині росіяни йдуть вперед по трупах попередників

На Вовчанському напрямку окупанти масово здаються в полон через демотивацію та зневіру, адже йти вперед їм доводиться буквально по трупах їхніх поплічників.

Україна застосувала санкції проти російських суддів, які незаконно засуджували військовополонених
Україна застосувала санкції проти російських суддів, які незаконно засуджували військовополонених

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення РНБО щодо застосування санкцій проти російських суддів.

ВАКАНСІЇ
Водій (кат. B, C, D), військовослужбовець

від 20500 до 20500 грн

Городок (Житомирська обл.)

Військова частина А2192

Командир взводу перехоплювачів БПЛА ЗРАД 160 ОМБР

від 20000 до 120000 грн

Деражня

Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП

Водій категорій B, C, військовослужбовець

від 20500 до 50500 грн

Стрий, Львівська область

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Навідник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Житомир та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Житомир, Житомирська область

--- ---