ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У ГУР відповіли росіянам на нещодавню кібератаку на портал War&Sanctions 

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Квітня 2025, 12:33

Головне управління розвідки Міністерства оборони України опублікувало дані щодо російського військово-патріотичного клубу «Фенікс», на базі якого в грудні минулого року проходила «військово-патріотична програма» для дітей з тимчасово окупованої Макіївки.

Дані оприлюднили на порталі War&Sanctions ГУР МОУ.

«Організаторами цього заходу були директор клубу дмітрій ліповській і російський „гуморист“ дмітрій хрустальов. Під час програми вони супроводжували дітей на танковий полігон, навчали їх стріляти й „віддавати честь“», — йдеться в повідомленні.

Зазначено, що держава-агресор продовжує здійснювати культурний геноцид, перетворивши його на складову частину своєї агресії проти України.

Зокрема, рф незаконно вивозить українських дітей з тимчасово окупованих територій. Їх утримують, «перевиховують», піддають ідеологічній обробці та мілітаризації.

Крім цього, у ГУР опублікували нові дані щодо:

  • одинадцяти суден, причетних до вивезення вкраденого українського зерна з тимчасово окупованих територій;
  • 24 танкерів «тіньового флоту» росії, які беруть участь у фінансуванні війни;
  • трьох російських підприємств, що виробляють безпілотники для армії рф та локалізують виробництво їхніх комплектуючих на території росії;
  • наталії ніколаєнко, директорки музею «молодая гвардія», який реалізує федеральні проєкти, спрямовані на легітимізацію окупації українських земель.

«Сьогоднішнє оновлення — наше послання ворогу. Ваші спроби приховати правду — марні. Усі факти встановлені, обличчя відомі — розплата буде», — наголосили в ГУР.

Нагадаємо, позавчора російські спецслужби намагались порушити роботу порталу War&Sanctions. Як повідомляла АрміяInform, у них нічого не вийшло.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
ГУР і Нацполіція ідентифікували 22 співробітників колонії, які влаштували катівню на Донеччині

ГУР і Нацполіція ідентифікували 22 співробітників колонії, які влаштували катівню на Донеччині

Слідчі Національної поліції у взаємодії з ГУР ідентифікували та повідомили про підозру 22 співробітникам «Калінінської виправної колонії» на тимчасово окупованій Донеччині, які, перетворили заклад на центр жорстоких тортур для українських військовополонених та цивільних заручників.

Людське життя понад усе: 110-та бригада показала різницю між «дифузією» ворога і технологіями ЗСУ

Людське життя понад усе: 110-та бригада показала різницю між «дифузією» ворога і технологіями ЗСУ

На прикладі двох скріншотів — вбитого, перевантаженого окупанта та знищеного українського робота-логіста — наші бійці продемонстрували різницю між тактикою «дифузії» ворога, що покладається на кількість особового складу, та українським підходом, який пріоритезує збереження життів за допомогою технологій.

На фронті 245 бойових зіткнень за добу, половина — на двох напрямках

На фронті 245 бойових зіткнень за добу, половина — на двох напрямках

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 245 бойових зіткнень.

БПЛА впав на будівлю магазину в Броварах: пожежу ліквідовано

БПЛА впав на будівлю магазину в Броварах: пожежу ліквідовано

Внаслідок нічної ворожої атаки на Київщину уламки збитого БПЛА впали на двоповерхову будівлю мінімаркету у Броварах, спричинивши пожежу та часткове руйнування споруди.

Ворог атакував Запоріжжя понад 700 разів: загибла дитина та паралізований рух через ДніпроГЕС

Ворог атакував Запоріжжя понад 700 разів: загибла дитина та паралізований рух через ДніпроГЕС

Внаслідок масованої нічної атаки російських військ на Запоріжжя 10 жовтня загинув 7-річний хлопчик, ще троє дорослих отримали поранення, а через пошкодження інфраструктури в місті було тимчасово перекрито рух через греблю ДніпроГЕС.

Дніпропетровщина під обстрілами: дрони та ракети атакували енергосистему, є постраждалі

Дніпропетровщина під обстрілами: дрони та ракети атакували енергосистему, є постраждалі

Внаслідок масованої нічної атаки БПЛА та ракетами по Дніпропетровщині було уражено об’єкти енергетичної інфраструктури, поранено 66-річного чоловіка, при цьому силам ППО вдалося збити 60 ворожих безпілотників.

ВАКАНСІЇ

Старший стрілець-оператор

від 26000 до 126000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Командир відділення у військову частину А4935

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

ОПЕРАТОР БПЛА військовослужбовець в 125 обр СВ ЗСУ

від 21000 до 121000 грн

Львів, Львівська область

Командиp танка (з pакетно-гарматним озброєнням)

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець

від 21000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Військова частина А4476

Системний адміністратор

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

--- ---