За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
Як давно відомо, в росії немає нічого свого. Назва — вкрадена, символіка — запозичена, «вєлікая русская культура» — не велична і взагалі не російська.
АрміяInform нагадує про найбільш кричущі крадіжки росії, які вона вважає своїми «ісконнимі».
Загальновідомо, що росія — це грецька назва Русі, тобто України. Присвоєння московією давнього імені України відбулося в XIV–XV ст.
Цікаво, що руку до цього приклала православна церква. Оскільки у Візантії здавна закріпилася назва наддніпрянських слов’ян з коренем рос («народ Рос»), вона відбилася і в терміні Росія, який остаточно утвердився на кінець XV ст. Взагалі кажучи, терміни «Росія», «Малоросія», «Великоросія» та всі похідні від них слова сформувалися в церковних канцеляріях Вселенського патріарха.
На Синоді Константинопольської церкви в 1303 році під час розгляду питання про утворення Галицько-Волинської митрополії було ухвалено називати тодішні Київське і Галицько-Волинське князівства Мікра Росія («Мала Росія», тобто «Русь старша, початкова, основна, давніша»), а Залісся й Новгородщину — Мегале Росія («Велика Росія», що означало «Русь пізніша, похідна, новостворена»).
Тож саме через церкву ця назва поширилася на болота. Згодом цар Олексій Михайлович, підписавши угоду з Богданом Хмельницьким, почав іменуватися в титулі «всієї Великої і Малої і Білої росії самодержець». У цю епоху слово «росія» вже стало майже загальноприйнятим для позначення претензій на спадок Русі. Довершив присвоєння петро І, який створив у 1721 році «всєроссійскую імперію», об’єднавши всі три вищезазначені «росії».
А нині словом росія (грецькою назвою Русі) скорочено називається держава «російська федерація», що була утворена 25 грудня 1991 року після зміни найменування «російської радянської федеративної соціалістичної республіки» — останнього уламка колишнього совка.
Саме коли цар петро І оголосив, що московське царство змінює назву на «всєроссійскую імперію», москвини стали «русскімі», а їх історія та культура, завдяки підкоренню України, отримала таку бажану для петра прив’язку до європейської історичної та культурної спадщини. Після перейменування постала нагальна потреба написати нову версію історії з обґрунтуванням спадкоємності від княжої Русі.
Цю ідею змогла втілити в життя імператриця-німкеня катерина II. 4 грудня 1783 року за її наказом було створено «Комиссию для составления записок о древней истории, преимущественно российской», підсумком діяльності якої стало зникнення оригіналів літописів та поява замість них літописних зводів, у яких було все, окрім історичної правди.
У процесі широкомасштабної фальсифікації було створено цілу серію стратегічних історичних міфів, зокрема:
катерина II не могла допустити, що вона — німецька принцеса — опиниться в одному ряду із татаро-монгольською знаттю. Тому власноруч склала родовід «російських великих князів». При цьому вона стверджувала, що треба вірити не історичним фактам, а «потрібному нам порядку».
Ці та інші вигадки стали основою для створення безлічі інших історичних і літературних міфів. Так фальшива історія стала потужним засобом російської державної пропаганди та маніпуляції свідомістю населення. Багато поколінь, мільйони людей були виховані на цинічній брехні, яка й досі залишається канонічно непорушною в росії.
Виплеканий монгольськими ханами примітивний народ з мізерним орієнтального характеру культурним надбанням раптом перетворився у старовинний з багатющою спадщиною народ європейський.
Щоб змусити світ повірити в свою «давність» німецькі творці «всєроссійской імперії» реформували навіть мову росіян, прищепивши їм зіпсовану церковнослов’янську. Ця книжна мова до того вживалася виключно в православній церкві й була чужою для людей, що жили в московії. Впровадив церковнослов’янську лексику, створивши так звану «російську мову» Михайло Ломоносов, тобто сталося це у все тому ж XVIII столітті.
Навіть «основоположник сучасної російської літературної мови», правнук африканця Ганнібала О. Пушкін, який у родині, в побуті, в листуванні завжди користувався французькою, вважав російську мову бідною, нерозвинутою, непридатною для використання в науці й високій культурі.
Про штучність і бідність російської мови свідчить і те, що ті, хто знає тільки російську мову, зазвичай неспроможні зрозуміти і вивчити навіть сусідню українську. Саме тому росіяни такі агресивні в нав’язуванні своєї мови — бо вони звиклі виключно до примітивних лексичних конструкцій.
А українська мова, як відомо, не тільки значно давніша, мелодійніша, але й вчетверо лексично багатша від російської, її граматична структура набагато логічніша. Синонімів в українській мові вп’ятеро більше, ніж у російській. І всі, хто знає українську мову, без жодних проблем розуміють російську, білоруську, польську, сербську, хорватську, словацьку, а також — болгарську, македонську, чеську, словенську.
Росіяни ж, вкравши свій «вєлікій русскій язик» у слов’янських богословів, так і не змогли досі його осягнути через власну природну обмеженість…
@armyinformcomua
У 92 штурмовій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка чекають на контрактників 18-24, готових служити у цьому славетному підрозділі ЗСУ.
Намагання російських окупантів сховати свій танк у виритому «копанірі» виявилися марними. Пильне око аеророзвідки 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького виявило замасковану ціль, а скоординована атака FPV-дронів перетворила ворожу схованку на пекельну пастку.
Він молодий, але має бойовий досвід ще з часів АТО. Він свідомо проміняв потенційно спокійнішу цивільну професію судомеханіка на службу в елітному 3 окремому полку СпП імені князя Святослава Хороброго. Оператор Сил спеціальних операцій на позивний «Дум» ділиться своїми думками про війну, яка для нього є «класною» та адреналіновою роботою, про лідерство під вогнем, абсолютну довіру між побратимами та відповідальність тих, хто в тилу.
Підрозділ військовослужбовця на позивний «Боксер» із 429 окремого полку безпілотних систем «Ахіллес» за допомогою дронів захопив у полон окупанта.
Проєкт Міністерства оборони України «Контракт 18-24» розширюється, і тиждень тому було збільшено перелік штатних посад рядового складу, за якими укладається контракт про проходження військової служби.
На столі в бліндажі — паска та крашанки, у слухавках — вітання від рідних «Христос Воскрес!», а за стінами укриття — невщухаючі звуки ворожої артилерії. Так зустріли Великдень бійці розрахунку гаубиці Д-30 бригади Національної гвардії «Спартан» на Покровському напрямку. Оголошене окупантами так зване «перемир’я» для них одразу було порожнім звуком, і ніч лише підтвердила їхній скепсис.
від 26000 до 126000 грн
Львів, Львівська область
від 20000 до 25000 грн
Хмельницький
Військова частина А1056
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…