ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Викрито двох посадовців, які організували корупційну схему у столичному та волинському ТЦК

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 27 Лютого 2025, 9:57
Ілюстративне фото

Повідомлено про підозру двом посадовцям командування одного з родів військ ЗСУ, які організували незаконну схему оновлення військово-облікових даних в одному із ТЦК Києва та одному із ТЦК Волинської області.

Про це повідомило 27 лютого Державне бюро розслідувань.

У січні 2025 року підполковник повідомив одному з військовозобов’язаних, що має знайомих у ТЦК та СП Києва.

За їхнього «сприяння» він міг би оновити військово-облікові дані та внести необхідні відомості до реєстру «Оберіг». Вартість таких «послуг» становила $4000.

Після проходження всієї необхідної процедури оновлення військово-облікових даних посадовець отримав обумовлену суму.

Згодом під час зустрічей з іншими військовозобов’язаними підполковник повідомив, що має інший налагоджений механізм з оновлення військово-облікових даних через один із ТЦК та СП Волинської області та може допомогти зробити це за грошову винагороду.

Він пояснив, що його керівник, полковник командування, колишній обласний військовий комісар вказаного регіону, має відповідні зв’язки.

Підполковник підкреслив, що «клієнтам» навіть не потрібно їхати до Волинської області. Він запевнив, що самостійно заповнить необхідні заяви, оформить фіктивний договір оренди про проживання «клієнтів» на території області, пройде за них ВЛК, проте вартість таких послуг вже становила $9000.

У лютому 2025 року полковник з числа командування одного з родів військ ЗСУ зв’язався із т.в.о. начальника одного із ТЦК та СП Волинської області та попросив посприяти його підлеглому за відповідну грошову винагороду.

За цей час схемою скористалися троє військовозобов’язаних, які передали грошову винагороду двома частинами 9 та 13 тисяч доларів США.

Правоохоронці затримали фігурантів під час отримання третьої частини хабаря.

Посадовцям повідомлено про підозру за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.

Наразі тривають слідчі дії з метою повідомлення про підозру іншим посадовцям одного із ТЦК та СП м. Києва та одного із ТЦК та СП Волинської області, які діяли у змові з фігурантами.

АрміяInform нагадує, що краще не порушувати закон чи не ризикувати життям, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ та рекрутинговими центрами.

 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Це не випадковість» — Президент відреагував на цинічне вбивство росіянами журналістів у Краматорську

«Це не випадковість» — Президент відреагував на цинічне вбивство росіянами журналістів у Краматорську

Президент України Володимир Зеленський відреагував на удар російських військ по цивільному автомобілю в Краматорську, внаслідок якого загинули двоє журналістів телеканалу Freedom, а ще один отримав серйозні поранення.

Президент України закликав ЄС посилити тиск на росію: «Холод — це зброя у війні проти цивільних»

Президент України закликав ЄС посилити тиск на росію: «Холод — це зброя у війні проти цивільних»

Президент України Володимир Зеленський під час виступу на засіданні Європейської ради закликав лідерів ЄС посилити тиск на росію, заявивши, що «путін розуміє лише силу далекобійної зброї».

Десятки знищених мотоциклів, багі й НРК: на Донеччині дронарі позбулись техніки рф

Десятки знищених мотоциклів, багі й НРК: на Донеччині дронарі позбулись техніки рф

На Донеччині оператори батальйону Flying Skull СБС уразили танки, НРК, бойові броньовані машини та ліквідували особовий склад противника.

Додому повернули тіла ще 1000 українських воїнів

Додому повернули тіла ще 1000 українських воїнів

У четвер, 23 жовтня, додому повернули тіла ще 1000 українських воїнів.

Сили оборони уразили НПЗ «Рязанський» та ворожий склад боєприпасів

Сили оборони уразили НПЗ «Рязанський» та ворожий склад боєприпасів

У ніч на 23 жовтня 2025 року підрозділи Сил оборони України здійснили ураження стратегічного об’єкта противника, задіяного у забезпеченні збройних сил рф — нафтопереробного заводу «Рязанський».

Повітряні Сили спростували інформацію про невикористання дронів-перехоплювачів на Одещині

Повітряні Сили спростували інформацію про невикористання дронів-перехоплювачів на Одещині

Повітряне командування «Південь» офіційно спростувало інформацію, що нібито українська ППО не застосовує безпілотники-перехоплювачі на Одеському напрямку. У командуванні наголосили: Сили ППО використовують усі наявні засоби для знищення ворожих цілей.

ВАКАНСІЇ

Системний адміністратор

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Механік-водій, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Оператор БпЛА, Військова служба за контрактом, Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Петрівське, Запорізька область

Майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Сапер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Навідник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---