Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…
На Краматорському напрямку, у районі міста Часів Яр, штурми відбуваються щодня. Атаки тривають у звичайному для окупантів ритмі. Користуючись перевагою в живій силі, вони штурмують лобовими атаками. Також використовують малі піхотні групи.
Про це в етері телеканалу «Еспресо» розповів представник пресслужби 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила Андрій Полухін.
За його словами, це загалом відбуваються піхотні штурми, але іноді противник намагається застосовувати механізовану техніку. Окупанти просуваються з півночі, однак їхня швидкість невисока.
«Це міські бої. Противник намагається укриватися в багатоповерхових будинках. Намагається просочуватися до центральної частини міста. Таким чином, осідає саме в цих руїнах, будинках. Туди хлопці починають працювати, як тільки бачать ознаки присутності ворога в них», — розповів представник пресслужби 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила.
За інформацією Генштабу ЗСУ, на Краматорському напрямку минулої доби окупанти двічі атакували в районах Часового Яру та Ступочок.
Як повідомляла АрміяInform, оператори 429 полку безпілотних систем «Ахіллес» разом з бійцями 1 бригади оперативного призначення «Буревій» Нацгвардії та десантниками 77 аеромобільної бригади відбили атаку ще на підходах.
@armyinformcomua
Учора, 1 січня, близько 21:30 ворожі безпілотні літальні апарати, за попередніми даними типу «Герань-2», атакували населені пункти Харківської області, внаслідок чого постраждала мирна мешканка.
Бійці 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади Десантно-штурмових військ ЗС України привітали російських загарбників з Новим роком і відправили їм «подарунки» з вибуховим ефектом.
Дрон 41-ї окремої механізованої бригади атакував російського загарбника, який вкрав крісло і через нього відстав від групи.
За 2025 рік пілоти «Фенікса» уразили більш як 20 тисяч ворожих цілей на загальну суму понад 2 мільярди доларів, а також ліквідували 6320 окупантів.
Міністерство оборони надало статус резидента Defence City першій компанії. Ним став один з найбільших виробників безпілотників в Україні, відомий, зокрема, виробництвом дронів «Вампір», «Шрайків» та перехоплювачів шахедів.
Командирка взводу БПЛА 91-го окремого протитанкового батальйону Світлана «Фенікс» Гоцик виконує бойові завдання на Олександрівському напрямку.
Командир взводу спеціальних робіт, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…