Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….
На півночі Лиманського напрямку російська піхота і техніка намагались штурмувати українські позиції, але артилеристи 63 механізованої бригади за допомогою САУ 2С1 прямим влучанням знищили ворожу БМП.
Відео бойової роботи вони оприлюднили на своєму каналі.
«Артилеристи 38 дивізіону 63 бригади повторили унікальний постріл з САУ 2С1 і дістали ворожу беху прямим влучанням. Не завадила завірюха і майже 10-кілометрова відстань», — зазначили військові.
Піхоту, яка встигла висадитися і сховатися в засніженій зеленці, добили пілоти «Немезіса» батальйону безпілотних систем.
Раніше АрміяInform показувала, як російський корабельний бомбомет «Смерч-2», встановлений на шасі вантажівки «Урал», знищили пілоти батальйону безпілотних систем 63 механізованої бригади.
@armyinformcomua
У листопаді 2025 року інтенсивність бойових дій з боку російських окупаційних військ залишалась високою. За інформацією Генерального штабу ЗСУ, російська армія скинула на позиції Сил оборони та прифронтові міста понад 3 500 керованих авіаційних бомб (КАБ).
На Слов’янському напрямку росіяни намагаються будь-яким способом пройти «кілзону». Однак ці спроби нагадують звичайну утилізацію вояків.
Контррозвідка СБУ затримала ще одного агента фсб у Харкові, ворожим поплічником виявився 19-річний місцевий мешканець, чию матір у січні 2025 року СБУ викрила на організації теракту.
На Покровському напрямку ворог проводить штурмові дії, а українські підрозділи контратакують. Ворог продовжує спроби «задавити масою».
Минулої доби, 1 грудня, російські війська атакували Краматорськ вісьмома ударними дронами типу «Герань-2», цілеспрямовано бʼючи по житловій забудові та об’єктах інфраструктури.
Заступник командувача Обʼєднаного командування Сил спеціальних операцій НАТО (SOFCOM) генерал-майор Тоні Тернер зустрівся із заступником начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-майором Ігорем Скибюком.
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….