Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Оператори дронів 79 десантно-штурмової Таврійської бригади вкотре довели, що влучність і майстерність можуть стати вирішальними у боротьбі з ворогом. На нових кадрах зафіксовано, як російська бронетехніка висаджує свою піхоту прямо під приціл українських безпілотників.
Відео бойової роботи оприлюднили на сторінці бригади.
Результат цієї необачності окупантів очевидний: жоден із них не вижив. Українські пілоти змагалися не лише з противником, а й між собою — за звання найефектнішого ліквідатора загарбників. У підсумку визначити переможця так і не вдалося, адже кожен удар був ювелірно точним.
Блискуча робота воїнів 79-ї бригади вкотре демонструє, що сучасна війна — це не лише бої на землі, а й висока технологічна майстерність у повітрі. Українські захисники продовжують знищувати ворога, не залишаючи йому жодного шансу на виживання.
Як повідомляла АрміяInform, на Новопавлівському напрямку в районі сіл Улакли та Костянтинопіль ситуація стабільно напружена. Окупанти намагаються зберігати високу інтенсивність своїх атак. Здебільшого йдуть вперед малими штурмовими групами.
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Оператор БПАК
від 21000 до 121000 грн
Краматорськ
106 окремий батальйон ТрО 109 окремої бригади Тро ЗСУ
Технік-водій (відділення зв’язку та інформаційних систем)
від 20000 до 22000 грн
Львів
Державна прикордонна служба України
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….