Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Служба безпеки та Нацполіція затримали нових підпалювачів, які на замовлення російських спецслужб діяли на Одещині. Фігурантами виявилися шестеро учнів віком від 13 до 15 років, які шукали «легкі заробітки» у телеграм-каналах.
Про це 14 лютого інформує СБУ.
«За вказівкою окупантів їхні поплічники палили автомобілі українських військових. Коли неповнолітні намагалися „згорнути співпрацю“ з окупантами, тоді представники російських спецслужб переходили до погроз та шантажу школярів», — йдеться в повідомленні.
За матеріалами справи, фігуранти діяли порізно. Спочатку шукали потенційні цілі, а потім «погоджували» їх зі своїми російськими кураторами та підпалювали за допомогою легкозаймистих сумішей.
Так, одним із фігурантів виявився 14-річний учень одеського ліцею. Юнак спалив автомобіль воїна ЗСУ, і, не отримавши за це гроші, намагався обірвати зв’язок з окупантами.
«Після цього російський спецслужбіст почав шантажувати ліцеїста „зливом“ компромату, щоб змусити виконати наступне завдання», — зазначили в СБУ.
Також в Одесі «по гарячих слідах» затримано 15-річного юнака, який спалив службовий позашляховик ЗСУ.
У Роздільнянському районі викрито ще трьох підлітків віком 13 і 15 років, що підпалили авто військовослужбовця Держприкордонслужби.
Крім того, затримано 16-річну дівчину, яка підпалила два військових авто у Хаджибейському районі обласного центру.
Під час обшуків у затриманих вилучено мобільні телефони із доказами їхньої підривної діяльності на користь рф.
За всіма викритими фактами затриманим повідомлено про підозру відповідно до вчинених злочинів за двома статтями Кримінального кодексу України:
Зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Одеській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Як повідомляла АрміяInform, якщо вас вербують для підпалу авто ЗСУ, адмінбудівлі, теракту чи мінування — одразу повідомляйте про це на чат-бот СБУ.
ТЦК та СП є потужним інструментом держави для підтримки стійкості війська.
Вбитий 1 квітня у Львові військовослужбовець ТЦК Олег Авдєєв був учасником двох зимових Олімпіад.
У зоні відповідальності ОК «Захід» у більшості випадків — майже 100 % — громадян, які скоїли правопорушення щодо мобілізації, притягують до відповідальності.
Хоча ворог суттєво збільшив кількість ударів дронами, наша ППО змогла перехопити понад 90% російських БПЛА.
Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 62.
Сьогодні російські війська вчинили цинічний акт тероризму під час церемонії поховання на території Національного військового меморіального кладовища.
Водій-електрик БПАК мінометного взводу
від 25000 до 125000 грн
Вся Україна
22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр
Кулеметник 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….