Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 6 грудня 2025 року Президент України присвоїв 152 окремій єгерській бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України…
На передовій у Часовому Яру тривають запеклі бої. Російські окупанти змінили тактику штурмів у Часовому Яру, намагаючись максимально швидко доставити своїх штурмовиків до українських позицій. Тепер замість піших атак вони масово закидають піхоту на бронетехніці, щоб зменшити час пересування.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів представник 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила Іван Петричак
За його словами, ворог дещо змінив свою тактику. Якщо раніше окупанти просувалися малими групами, то тепер російське командування намагається економити час і відправляє штурмові загони безпосередньо на бронетехніці. «Противник хоче зекономити собі час і закидає ворожі групи великою кількістю БМД, тобто на броні», — пояснює Іван Петричак.
В одному з боїв український танк із відстані всього 30 метрів знищив російську БМД-4. Це ще раз підтверджує, що танки відіграють ключову роль у стримуванні ворожих атак.
Противник також використовує змішану тактику: після висадки з бронетехніки російські піхотинці розосереджуються, намагаються закріпитися у підвалах будинків та серед руїн, а потім перегруповуються для нових атак.
На цьому напрямку зафіксовано присутність підрозділу «Ахмат», який воює пліч-о-пліч із 98 десантною дивізією рф. Проте є підстави вважати, що частина кадировців все ж виконує функції загороджувальних загонів, контролюючи відмовників серед російських військових.
«За нашими даними, вони воюють, але питання в іншому — як мотивують російську піхоту? Полонені окупанти розповідають, що за відмову йти в бій їх можуть кинути в яму, побити або просто не виплатити гроші», — зазначає Іван Петричак.
Основними чинниками, що змушують росіян воювати, залишаються фінансові виплати та можливість уникнути кримінального покарання.
Попри великі втрати, окупанти не припиняють штурмів. Вони діють за принципом випаленої землі: якщо не можуть просунутися піхотою, то знищують усе перед собою авіацією, артилерією та дронами.
«Противник знищує можливі райони, де можуть тримати оборону наші воїни, а потім знову кидає в атаку хвилі піхоти», — пояснює представник пресслужби бригади.
Українські військові продовжують героїчно тримати оборону, попри колосальну кількість атак. Часів Яр — це не лише стратегічна точка на карті, а й символ стійкості наших воїнів, які кожного дня доводять, що ворогові не вдасться здобути легку перемогу.
Як повідомляла АрміяInform, бійці 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила героїчно боронять Часів Яр, відбиваючи постійні атаки російських окупантів, зокрема загонів «Ахмат». Воїни щоденно утримують свої позиції та завдають значних втрат ворогу.
@armyinformcomua
Від початку доби на фронті відбулось 53 бойових зіткнення. Українські захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про запуск нового експериментального проєкту з автоматичного взяття на військовий облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
Керівник ГУР МОУ Кирило Буданов доповів Президенту України Володимиру Зеленському про деталі підготовки спеціального заходу для звільнення цивільних, які перебували в Білорусі.
Пілоти прикордонного підрозділу безпілотних авіаційних систем «Фенікс» 11 грудня встановили свій внутрішній рекорд — 109 уражених окупантів.
Сили оборони України контролюють північ Покровська і проводять штурмові рейди на південь від залізниці.
Протягом минулої доби під вогнем перебували 5 населених пунктів Донеччини, внаслідок чого троє людей загинуло, ще семеро — дістали поранення.
від 25000 до 125000 грн
Мукачево
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада
від 51000 до 51000 грн
Запоріжжя
79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО
Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 6 грудня 2025 року Президент України присвоїв 152 окремій єгерській бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України…