ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Оператор РЛС «Каспер» пояснив, чому у 19 років проміняв службу біля монітору на Стрілецьку бригаду

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 31 Січня 2025, 19:56

Оператор радіолокаційної станції Олег на псевдо «Каспер» встав на захист своєї країни за першої ж можливості, тому не розуміє тих, хто досі виправдовує себе тим, що «не створений для війни».

Його історією поділилося у себе у соцмережах командування Повітряних Сил ЗС України.

За словами 19-річного бійця, він завжди мріяв бути, як його старший брат.

«Вступити до Харківського національного університету Повітряних Сил, отримати офіцерське звання. Він і досі не відступає від цієї мрії. Тільки трішки відтермінував її — до перемоги України. Каже: зараз він потрібніший тут», — розповідають у ПС ЗСУ.

Потрапивши на службу, хлопець став оператором радіолокаційної станції у бригаді тактичної авіації, проте, коли з’явилася можливість потрапити до Сухопутних військ, він нею одразу ж скористався.

«Робота оператором РЛС — цікава та відповідальна: уважно вдивляєшся у монітор, контролюєш, фіксуєш цілі, видаєш на командний пункт… Та, коли прийшло розпорядження на ротацію у Стрілецьку бригаду, я одразу добровільно визвався. Адже, як не крути, саме сухопутка сьогодні несе на собі найтяжчий тягар війни. А я — молодий, здоровий, сильний — можу і хочу бути там», — пояснює він своє рішення.

«Полонені росіяни не приховували радості» — штаб-сержант Зова розповів, як змусив здатися цілу групу окупантів
«Полонені росіяни не приховували радості» — штаб-сержант Зова розповів, як змусив здатися цілу групу окупантів

Разом з тим Олег скаржиться, що брати безпосередню участь у штурмових діях, утриманні передових позицій чи складних бойових операціях йому поки не довірили.

«Зараз наш основний бойовий напрямок — це Вовчанськ. Ми стоїмо на другій лінії, та у будь-який момент готові замінити наших хлопців, які безпосередньо на лінії зіткнення. Утримуємо позиції пліч-о-пліч із десантниками. Відверто кажучи, жодного поділу між нами немає. Одразу стали єдиним міцним організмом, адже зрештою у всіх нас — одна спільна мета», — ділиться «Каспер».

У зв’язку з цим він радить молоді, яка із усіх сил намагається ухилитись від служби, не боятись і поки є час, пройти хоча б базові підготовки з медичної допомоги та військової справи.

«Це наша земля, нам нікуди тікати. Тож просто мусимо боротись. Кожен з нас — захищати і перемагати!», — закликав український воїн.

Як повідомляла АрміяInform, раніше у Повітряних Силах ЗСУ розповіли історія унікального повітряного бою легендарного «Бджоляра», під час якого він знищив ворожий Су-25  без застосування зброї.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Володимир Зеленський провів зустріч із партнерами в Берлінському форматі: деталі переговорів
Володимир Зеленський провів зустріч із партнерами в Берлінському форматі: деталі переговорів

У Мюнхені Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із партнерами в Берлінському форматі.

Рятувати там, де найважче: військовий лікар виконував по 20–30 операцій за ніч
Рятувати там, де найважче: військовий лікар виконував по 20–30 операцій за ніч

Майор медичної служби Змійов Віталій під час першої ротації на Херсонському напрямку виконував по 20–30 операцій за ніч.

Бійці «Гарт» знищили сім автівок, якими росіяни підвозили особовий склад і боєкомплект
Бійці «Гарт» знищили сім автівок, якими росіяни підвозили особовий склад і боєкомплект

На Південно-Слобожанському напрямку бійці бригади «Гарт» знищили дві гармати, сім автівок та засіб радіоелектронної боротьби росіян.

Богдан Кротевич: Є достатньо людей, готових мобілізуватися. Їм потрібно дати розуміння, на що вони йдуть
Богдан Кротевич: Є достатньо людей, готових мобілізуватися. Їм потрібно дати розуміння, на що вони йдуть

В Україні достатньо людей, які готові приєднуватися до Українського війська, проте вони мають чітко розуміти, що їх очікує під час військової служби.

Далекобійна артилерія і ППО: підсумки двосторонніх зустрічей на «Рамштайні»
Далекобійна артилерія і ППО: підсумки двосторонніх зустрічей на «Рамштайні»

На «Рамштайні» Міністр оборони України Михайло Федоров провів низку двосторонніх зустрічей із колегами та представив проєкти для побудови win-win партнерств.

Володимир Зеленський і Фрідріх Мерц обговорили спільні проєкти для виробництва зброї
Володимир Зеленський і Фрідріх Мерц обговорили спільні проєкти для виробництва зброї

Президент України Володимир Зеленський обговорив із Федеральним канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом подальшу військову допомогу та додаткові внески в PURL.

ВАКАНСІЇ
Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Заступник командира стрілецької роти 155 об ТрО

від 25000 до 55000 грн

Степанівка, Сумська область

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 20000 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Пиляр, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

--- ---