Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Міністр оборони України Рустем Умєров зустрівся у вівторок, 14 січня зі своїм німецьким колегою Борисом Пісторіусом, щоб обговорити з ним найбільш нагальні потреби ЗСУ, протидію російським авіаударам та подальші плани країни-агресора.
Про результати переговорів він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Зокрема, обговорили знищення ракетної переваги ворога та боротьбу з керованими авіабомбами (КАБ). Розраховуємо на подальше посилення стратегічного партнерства з Німеччиною у захисті нашого неба. Окремо наголосили на важливості забезпечення системами ППО IRIS-T та боєприпасами до них. Незабаром Україна отримає ще 60 ракет для цих систем», — розповів Рустем Умєров.
Крім того, за участю представників Мінстратегпрому було проаналізовано перспективи постачання Силам оборони артилерійських снарядів, особливо 155-мм калібру.
Окрему увагу під час зустрічі приділили розвитку напрямку бронетехніки.
«Німецькі партнери вже надають суттєву допомогу з ремонтом західного озброєння в Україні. Німеччина є одним із ключових оборонних партнерів України в Європі. Щиро дякую пану Борису Пісторіусу та всьому німецькому народу за підтримку наших воїнів», — зазначив глава Міноборони України.
Як повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський зустрівся у Києві з міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом. Серед основних тем, які обговорили сторони, військова підтримка нашої країни, посилення її протиповітряної оборони, а також «постачання боєприпасів та закупівля українського озброєння й техніки за данською моделлю».
Міністерство оборони України масштабує цифровий облік у війську, який дозволяє скорочувати бюрократію на всіх рівнях.
Інформація про нібито підготовку в Україні механізмів, спрямованих на мобілізацію жінок, не відповідають дійсності.
До останнього рятував життя українських захисників.
У ніч на суботу, 4 квітня, російські окупаційні війська атакували Україну 286 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера» та «Італмас».
Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими загарбниками відбулося 157 бойових зіткнень.
Бойові втрати противника протягом минулої доби склали 1 110 військових, три танки та 85 артилерійських систем.
Військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Чернігів
4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….