ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Головнокомандувач ЗСУ привітав воїнів з Новим роком: Завдяки вашій силі зберігаємо незалежність України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 31 Грудня 2024, 21:28

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський привітав військовослужбовців з прийдешнім Новим роком.

АрміяInform наводить повний текст привітання.

«Шановні бойові побратими та посестри!

Вітаю вас з Новим 2025 роком!

Дякую вам за цей рік запеклої і безкомпромісної боротьби!

І дякую за незалежність України, яку зберігаємо завдяки вашій силі.

Добігає кінця вже одинадцятий рік російської агресії проти України. І третій рік, як російські війська намагалися «взяти Київ за три дні», а дехто вже хотів побачити Україну стертою з політичної мапи світу, і наш народ — знищеним. Всі вони недооцінили силу українців — нашого героїчного народу, яким можна тільки пишатися.

У 2024 році нам вдалося зупинити наступ ворога на Харківщині та вберегти від захоплення Сумщину. Ворог хотів створити свою «буферну зону» на нашій землі, але ми запобігли цьому і почали повертати війну туди, звідки вона й прийшла, — на російську територію. Я хочу особливо відзначити всі наші підрозділи, всіх наших воїнів, які виконують бойові завдання на Курщині: хлопці, дякую вам!

Дякую кожному і кожній, хто бʼється на найбільш жорстоких напрямках на Донеччині, усім, хто захищає Запоріжжя та Херсонщину. Дякую кожному нашому воїну, який знищує окупанта і виборює для України життя.

Цього року росіяни заплатили найвищу ціну за війну проти України, адже наша армія і всі наші Сили оборони та безпеки України знищили ворожої техніки і живої сили ворога більше, ніж в будь-який із попередніх років війни.

Ми захищаємо нашу державу. Україна повинна зберегти своє життя і незалежність. І завоювати для себе чесний мир. Те, на що Україна точно заслуговує.

Ніколи не забудемо всіх наших хлопців, всіх дівчат, кожного і кожну, хто своє життя віддав заради України. Схиляю голову, шануючи кожного воїна, кожного полеглого героя.

Війна диктує свої непрості реалії. Але ВИ, українські воїни, ВАША хоробрість та стійкість надихають увесь наш Український народ і наповнюють серця українців вірою. Мусимо перемагати. Маємо зберегти Україну і незалежність.

Хай 2025-й рік буде часом реалізації нашої мети.

Бажаю усім нашим воїнам та їхнім рідним здоров’я, тепла, затишку та швидкої зустрічі — у себе вдома, з перемогою та у мирі.

З Новим роком!

Слава Україні!»

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Підприємства критичної інфраструктури зможуть долучатися до державної системи ППО — Денис Шмигаль

Підприємства критичної інфраструктури зможуть долучатися до державної системи ППО — Денис Шмигаль

Підприємства критичної інфраструктури тепер можуть долучатися до державної системи протиповітряної оборони під координацією військового командування.

Поліція рятує бійців, нічний терор росіян проти цивільних, завалили окупантів в підвалі: стрім

Поліція рятує бійців, нічний терор росіян проти цивільних, завалили окупантів в підвалі: стрім

Авіація прийшла на допомогу піхоті. росіяни закріпилися в одній із будівель у Покровській агломерації та заблокували наших бійців. Військові запросили авіаційний удар, і на допомогу вилетів Су-27, який скинув бомби на позиції росіян.

«Першочергові потреби ЗСУ»: у Генштабі відбулась зустріч із представником Штабу оборони Великої Британії

«Першочергові потреби ЗСУ»: у Генштабі відбулась зустріч із представником Штабу оборони Великої Британії

Днями відбулася зустріч делегації Збройних Сил України зі Спеціальним представником начальника Штабу оборони Великої Британії, бригадним генералом Марком Беррі. Сторони обговорили ситуацію на фронті та нагальні потреби українського війська.

Не ядерний, але гриб — артилерійські розвідники видовищно знищили склад російських мін

Не ядерний, але гриб — артилерійські розвідники видовищно знищили склад російських мін

Пілоти батареї управління та артилерійської розвідки 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка помітили та ліквідували купу протитанкових мін ворога.

Повітряні Сили ЗСУ: по Тернополю били російськими Х-101, одна з ракет — вироблена у 2025 році

Повітряні Сили ЗСУ: по Тернополю били російськими Х-101, одна з ракет — вироблена у 2025 році

У багатоквартирні житлові будинки в Тернополі влучили російські крилаті ракети Х-101. Експертиза встановила, що одна з ракет, яка забрала життя людей, була виготовлена зовсім нещодавно — у четвертому кварталі 2025 року.

З початку цієї доби відбулося 140 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

З початку цієї доби відбулося 140 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

З початку цієї доби відбулося 140 бойових зіткнень.

ВАКАНСІЇ

Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Стрий

Косівський РТЦК та СП

Командир взводу, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стаpший pозвідник, стрілець-снайпеp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стрілець

від 21000 до 130000 грн

Івано-Франківськ

75 батальйон 102 бригада

Молодший інспектор прикордонної служби

від 20100 до 25000 грн

Херсон

Державна прикордонна служба України

--- ---