ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Армія рф втратила підрозділи під час невдалих штурмів на Донеччині

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Грудня 2024, 12:50
Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Протягом останньої доби російські війська здійснили штурмові дії на низці напрямків, проте не досягли успіху. В районі Новотроїцького, Берестків, Пушкіного, південніше Відродження, Даченського, Зеленівки, Сторожевого та Макарівки противник зазнав втрат і був змушений відступити.

Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».

Атаки для покращення тактичного положення ворог здійснював також у районі Нового Комара та південно-східної околиці Сонцівки. Внаслідок бойових дій деякі українські укріплення зазнали руйнувань, що ускладнило їх подальше утримання.

Крім того, російські підрозділи намагалися штурмувати позиції ЗСУ в міській забудові Часового Яру, на південно-східній околиці та в південній частині Курахового. Попри численні спроби, ворог не досяг успіху, зазнав втрат і відступив. Унаслідок вогневого ураження частина українських укріплень на цих напрямках також зазнала критичних пошкоджень.

Станом на ранок ситуація залишається без змін. Боєзіткнення тривають, ЗСУ проводять заходи з утримання позицій, протидії спробам оточення та покращення власного тактичного положення.

Як повідомляла АрміяInform, ЗСУ відбили майже 200 спроб окупантів просунутися вглиб наших територій.

Читайте нас у Facebook
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука

Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.

«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами
«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами

Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.

Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ
Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.

Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд
Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.

Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів
Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів

Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.

Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї
Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї

Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.

ВАКАНСІЇ
Навідник

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Артилерист/ка на САУ, БМ-21 (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

Солдат

від 21000 до 121000 грн

Миколаїв

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Водій-санітар медичного пункту (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

243 окремий батальйон Сил ТрО

Технік, військовослужбовець ЗСУ

від 20800 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

Бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

--- ---