Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…
Нові кадрові рішення у Сухопутних військах ЗСУ та Генеральному штабі спрямовані на посилення армії, підвищення її боєздатності та впровадження нових підходів до управління.
Про це повідомив Міністр оборони України Рустем Умєров.
«Сьогодні разом з Президентом України та Головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським ухвалили низку важливих кадрових рішень. За моїм поданням Президент України Володимир Зеленський призначив нового командувача Сухопутних військ Збройних сил України — генерал-майора Михайла Драпатого», — повідомив Рустем Умєров.
Також заступником Головнокомандувача ЗСУ призначено досвідченого командира 95-ї окремої десантно-штурмової бригади полковника Олега Апостола.
«Переконаний, що новопризначені керівники, які мають бойовий досвід, докладуть усіх зусиль, щоб забезпечити якісну підготовку наших військовослужбовців та ефективне виконання завдань для захисту України», — зазначив міністр оборони.
Рустем Умєров подякував за службу генерал-лейтенанту Олександру Павлюку, який очолював Сухопутні війська ЗСУ у складний для держави період.
«Його внесок у захист нашої країни заслуговує на повагу. Продовжуємо зміцнювати Збройні Сили для досягнення головної мети — перемоги у війні та відновлення територіальної цілісності нашої держави», — підсумував Рустем Умєров.
Як повідомляла АрміяInform, Президент Володимир Зеленський наголосив на необхідності змін в структурі Сухопутних військ ЗСУ і саме цим обумовлені нові призначення.
@armyinformcomua
Спецпризначенці «Альфи» Служби безпеки України за останні два тижні ударними БПЛА та іншими вогневими засобами уразили 45 російських ББМ, п’ять складів боєприпасів, два склади пально-мастильних матеріалів та понад 2100 окупантів.
Бійці 33-го окремого штурмового полку Сухопутних військ і 24-го окремого штурмового полку «Айдар» провели ударно-пошукові дії й зачистили російський бліндаж.
Служба зовнішньої розвідки України попереджає про продовження спеціальної операції кремля зі зриву мирних переговорів за посередництва США.
Протягом 2025 року українське оборонне відомство спільно з міжнародними партнерами та вітчизняними навчальними закладами реалізувало комплекс заходів із нарощування кадрового потенціалу Повітряних Сил ЗСУ та підрозділів безпілотних систем.
У Запоріжжі судитимуть керівника військової частини й начальника фінансової служби, через яких штабні працівники отримували бойові доплати.
Росіяни спробували скористатися логістичним шляхом між Шевченковим та Покровськом для акумуляції додаткових сил та засобів, щоб накопичити сили для штурму Гришиного.
Водій (кат. С, СЕ), військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Львів
216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО
Навідник зенітного артилерійського відділення в 126 ОБр ТРО
від 20000 до 120000 грн
Херсон, Херсонська область
Стрілець, снайпер
від 22000 до 120000 грн
Краматорськ
81 окрема аеромобільна Слобожанська бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України
Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…