ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ворог не виконав поставлених завдань на Куп’янщині, заблокований Силами оборони

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 19 Листопада 2024, 8:47

На Куп’янщині противник намагається реалізувати завдання, яке йому не вдалося виконати до попередньо визначеного терміну.

Про це в ефірі “Суспільне.Новини” розповів командир батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів «Ахіллес» 92 ОМБр імені кошового отамана Івана Сірка капітан Юрій Федоренко.

«До 1 листопада вони мали зайти в Куп’янськ-Вузловий та в лівобережну забудову Куп’янська з метою зайняття плацдарму і подальших підготовчих робіт щодо можливості наведення переправи і форсування річки Оскіл та виходу на правий берег», — сказав Юрій Федоренко.

За його словами, наразі все, що зміг зробити ворог, це частково зайти в населений пункт Кругляківка, де на поточний момент у ворога немає сталих позицій.

«Є тільки тимчасові укриття, куди вони намагаються затягувати нові сили. Водночас Сили оборони України своєчасно виявляють ці резерви і знищують противника», — пояснив командира батальйону.

Також росіяни намагаються рухатися уверх по течії річки Оскіл в напрямку населеного пункту Колесниківка.

«Ворог мав частковий успіх, але був блокований Силами оборони і за останній тиждень жодних успіхів не мав, ведеться робота щодо знищення противника», — сказав Юрій Федоренко.

Він додав, що противнику визначили нові терміни — до початку нового року вийти на Куп’янськ-Вузловий і лівобережний Куп’янськ.

«Але при системній роботі Сил оборони, при належній підтримці партнерів, ці задуми противника нам вдасться зірвати», — наголосив він.

Як повідомляла АрміяInform, на Харківщині військовослужбовці армії російської федерації часто вдаються до підступної тактики перевдягання у військову форму Збройних Сил України. Однак у Силах оборони вже відпрацьовані ефективні алгоритми розрізнення «свій — чужий».

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Генштаб ЗСУ: Сили оборони зупинили десять ворожих атак на Костянтинівському напрямку
Генштаб ЗСУ: Сили оборони зупинили десять ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Від початку доби на фронті зафіксовано 72 бойові зіткнення. Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.

Стати місцевістю — у 67-й бригаді показали, як готують снайперів до реального бою
Стати місцевістю — у 67-й бригаді показали, як готують снайперів до реального бою

У 67-й окремій механізованій бригаді показали епізоди бойової підготовки снайперських пар. На світлинах — повний цикл тренувань: маскування на місцевості, приховане переміщення, вибір позицій і практична стрільба.

Голими руками: боєць «Форпосту» знешкодив ворожий FPV, розірвавши його оптоволоконний кабель
Голими руками: боєць «Форпосту» знешкодив ворожий FPV, розірвавши його оптоволоконний кабель

Один з бійців бригади «Форпост» примудрився зірвати атаку ворожого FPV-дрона, просто розірвавши руками його оптоволоконний кабель.

Зона смерті для «Шахедів»: реактивний ЗРК Tempest перетворив полювання на дронів у цифрове мистецтво
Зона смерті для «Шахедів»: реактивний ЗРК Tempest перетворив полювання на дронів у цифрове мистецтво

Повітряне командування «Центр» показало роботу мобільного зенітного ракетного комплексу TEMPEST — нового інструмента протиповітряної оборони, створеного для реагування на сучасні загрози.

Президент: Щонайменше 20% суден тіньового флоту рф вже зупинено
Президент: Щонайменше 20% суден тіньового флоту рф вже зупинено

Президент Володимир Зеленський заслухав доповідь першого заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Олега Луговського про непублічні підходи в партнерів до комунікації з російською стороною та реальне ставлення до України й до переговорів на цьому етапі.

У ЗСУ пояснили, які види грошового забезпечення передбачені для військовослужбовців
У ЗСУ пояснили, які види грошового забезпечення передбачені для військовослужбовців

У Силах оборони України існують основні види грошового забезпечення, додаткові види грошового забезпечення та одноразові додаткові види грошового забезпечення.

ВАКАНСІЇ
Інспектор прикордонної служби (Гвардія наступу “Сталевий кордон”)

від 25000 до 125000 грн

Черкаси, Черкаська область

військова служба за контрактом

від 21000 до 123000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Бойовий медик взводу

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Оператор відділення радіоелектронної боротьби

від 25000 до 65000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---