У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…
На фронті сьогодні кількість бойових зіткнень становить 86. Найгарячіше зараз на Покровському та Курахівському напрямках.
Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ станом на 16:00 19 листопада.
Окупанти продовжують застосування авіації та артилерії по прикордонних районах Сумської області. Під артилерійськими обстрілами опинились райони населених пунктів Журавка, Водолаги, Волфине, Рясне, Мезенівка, Басівка, з РСЗВ ворог бив по Олександрії та Юнаківці.
За наявною інформацією на даний час, російська авіація скинула 14 керованих авіаційних бомб по території Курської області рф.
На Харківському напрямку російські терористи чотири рази штурмували позиції наших підрозділів у районі Вовчанська, на даний час дві атаки ворога вже відбиті.
П’ять разів ворог атакував наші позиції на Куп’янському напрямку, у районах населених пунктів Кіндрашівка, Лозова та Кругляківка, отримав гідну відсіч.
На Лиманському напрямку противник намагається просунутися поблизу Греківки, Новоєгорівки, Торського та Тернів. Всього з початку доби на цьому напрямку нараховується вже вісім боєзіткнень, досі триває одне.
На Сіверському напрямку ворог наступальних дій не проводив, проте скинув 13 КАБів у районах Сіверська та Закітного.
На Краматорському напрямку триває одне боєзіткнення поблизу Ступочок. Авіабомбами ворог бив по районах населених пунктів Стінки та Миколаївка.
На Торецькому напрямку кількість ворожих атак збільшилась до шести. Окупанти атакують біля населених пунктів Торецьк, Дружба та Щербинівка, де наші захисники відбили три атаки, ще три боєзіткнення триває. У той же час противник завдавав авіаударів по Романівці, Костянтинівці та Сухій Балці.
Найактивніше ворог атакував українських захисників на Покровському напрямку. Тут, упродовж дня, агресор здійснив 19 атак в районах Променя, Лисівки, Петрівки, Даченського, Пустинки та Пушкіного. Сили оборони стримують натиск та відбили 16 атак противника, три боєзіткнення триває. Противник завдав авіаударів у районах Старої Миколаївки та Олександрополя.
Напружена ситуація і на Курахівському напрямку, де від початку доби загарбник 13 разів атакував наші підрозділи. Намагався просунутися поблизу Новоселидівки, Сонцівки, Берестків, Курахового, Дальнього та Антонівки, завдав авіаційних ударів по Романівці та Ганнівці, на даний час тривають бої в шести локаціях, вже відбито сім атак.
На Времівському напрямку наші війська відбили вісім атак у районах Костянтинопольського, Трудового, Роздольного та Новодарівки. Три боєзіткнення тривають у напрямку Великої Новосілки, куди російські загарбники до того ж скинули вже три КАБи.
На Оріхівському напрямку українські захисники відбили ворожий штурм у бік Новоандріївки.
На Придніпровському напрямку відбулась одна безуспішна атака загарбників.
На інших напрямках фронту суттєвих змін не відбулося.
@armyinformcomua
На Курському напрямку оператори БПЛА прикордонної бригади «Сталевий кордон» уразили шість ворожих укриттів, антену зв’язку та двох російських військових.
Світлана — командирка штурмового взводу 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Свій авторитет вона виборола не словами, а бойовими виходами під час Куп’янської операції — разом із підрозділом, під обстрілами та в найскладніших умовах.
Окупаційні сили рф намагалися ліквідувати своїх же військових, які вирішили здатися бійцям ЗСУ.
На цей час загальна кількість бойових зіткнень становить 86.
У німецькому Майнці відбулася перша спільна конференція НАТО та України з обміну досвідом у сфері логістики — CJL3C, присвячена практикам забезпечення війська в умовах повномасштабної війни.
На території бєлгородської області рф тривають бойові дії, які призводять до загибелі та зникнення безвісти російських військовослужбовців.
Військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Миколаїв
4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )
У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…