ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ганьба за $7400 — у Харкові адвокат за гроші допомагав ухилянтам тікати за кордон

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Вересня 2024, 16:02

Адвокату повідомили про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництво такими діями та сприяння їх вчиненню порадами, вказівками, вчиненому за попередньою змовою групою осіб та з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

Про це повідомила 10 вересня прокуратура Харківської області.

За даними слідства, харківський адвокат налагодив схему нелегального виїзду військовозобов’язаних чоловіків за кордон.

До ділка приходили клієнти з метою отримання адвокатської консультації щодо законної можливості перетину державного кордону України.

Проте легальних способів адвокат уникав, а заробляв на злочинному плані чималі гроші. За втечу з України фігурант оголошував суму у розмірі $7400 з одного клієнта.

За «схемою» адвоката ухилянти мали поїхати до Вінниці, де їх зустрічали «потрібні люди», які вже в подальшому супроводжували чоловіків.

У цей час час харківський адвокат готував пакет документів для безперешкодного перетину державного кордону України.

Правоохоронці затримали ділка в порядку ст. 208 КПК України в його адвокатському офісі у Харкові.

Суд задовольнив клопотання сторони обвинувачення: підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Наразі встановлюються всі учасники «схеми» та інші епізоди злочинної діяльності адвоката, слідство триває.

АрміяInform нагадує, що краще не порушувати закон, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ чи рекрутинговими центрами.

Читайте нас в Telegram
Понад 150 тисяч уражених цілей: стали відомі результати Армія дронів.Бонус за березень

Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.

Мобілізація, СЗЧ, терміни служби, гроші для піхоти: Міноборони готує рішення для війська
Мобілізація, СЗЧ, терміни служби, гроші для піхоти: Міноборони готує рішення для війська

Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.

Танк не доїхав, гармати не стріляють: морпіхи-пілоти прорідили ворожу техніку
Танк не доїхав, гармати не стріляють: морпіхи-пілоти прорідили ворожу техніку

Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.

Невдача спіткала російських «спортсменів»: на берегу водойми влаштували мотоцвинтар
Невдача спіткала російських «спортсменів»: на берегу водойми влаштували мотоцвинтар

Оператори 2-го батальйону безпілотних систем 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла виграли перегони у російських штурмовиків.

Сім років з конфіскацією: двоє жителів Закарпаття отримали вирок за переправку ухилянтів
Сім років з конфіскацією: двоє жителів Закарпаття отримали вирок за переправку ухилянтів

На сім років за ґрати відправили двох організаторів переправлення осіб через державний кордон України.

Служив окупантам, намагався мобілізуватися до ЗСУ, сів на 13 років: історія колаборанта з Запоріжжя
Служив окупантам, намагався мобілізуватися до ЗСУ, сів на 13 років: історія колаборанта з Запоріжжя

На 13 років ув’язнення отримав колаборант, який працював на ворога у лавах окупаційного «мвс рф» на тимчасово захопленій частині Запорізької області.

ВАКАНСІЇ
Фельдшер, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Майстер з ремонту безпілотних авіаційних комплексів

від 25000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Навідник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Стрілець, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

Водій-зв’язківець (ДШВ)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Начальник електростанції відділення зв’язку

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---