ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Міноборони уклало угоди з українськими виробниками дронів, засобів РЕБ і зв’язку

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 21 Серпня 2024, 20:24

«Агенція оборонних закупівель» Міністерства оборони України уклала низку угод з українськими компаніями на закупівлю дронів, засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ) та зв’язку.

Підписання договорів відбулося під час робочої поїздки Президента України Володимира Зеленського до Кіровоградської області, повідомили у Міноборони.

Заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков наголосив на важливості співпраці саме з українськими виробниками.

«Ми свідомо робимо акцент на продукції, яка виготовляється в Україні. Це не лише підвищує нашу обороноздатність, але й сприяє розвитку національної економіки та створенню робочих місць. Закупівля дронів, засобів РЕБ і зв’язку у наших виробників дає нам можливість оперативно отримувати найсучаснішу техніку і бути впевненими в її якості та відповідності потребам ЗСУ», — сказав він.

Під час зустрічі Дмитра Кліменкова зі зброярами були обговорені деталі та обсяги контрактування, а також стратегічні напрями співпраці на найближчий час.

«Агенція оборонних закупівель продовжує будувати ефективну співпрацю з українськими виробниками, які прагнуть озброювати наші Збройні сили. Наша постійна порада, якщо йдеться про виробників БпЛА та РЕБ: надавайте свої вироби військовим, збирайте та враховуйте зворотний зв`язок. Техніка, яка має великий запит на полі бою, дуже швидко проходить шлях від кодифікації Міноборони до укладання контракту на закупівлю», — відзначила директорка Агенції оборонних закупівель Міноборони Марина Безрукова.

Міністерство оборони України продовжує працювати над розширенням співпраці з українськими компаніями та планує найближчим часом укласти нові угоди, які сприятимуть подальшій модернізації військових спроможностей країни.

Як повідомляла АрміяInform, Міністерство оборони України продовжує активну роботу з переобрання складу Громадської антикорупційної ради, яка є ключовим консультативно-дорадчим органом при відомстві.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Сили оборони уразили одразу три важливі стратегічні об’єкти противника — Генштаб ЗСУ

Сили оборони уразили одразу три важливі стратегічні об’єкти противника — Генштаб ЗСУ

Минулої ночі українські війська уразили Новокуйбишевський нафтопереробний завод у Самарській області рф.

Армієць Ілля Лінник здобув золото Гран-прі Польщі з плавання

Армієць Ілля Лінник здобув золото Гран-прі Польщі з плавання

Український армієць Ілля Лінник здобув перемогу на Гран-прі Польщі з плавання.

«Дронопад в дії» — перехоплювачі зенітників 67 ОМБр мінусують ворожі «крила»

«Дронопад в дії» — перехоплювачі зенітників 67 ОМБр мінусують ворожі «крила»

Зенітники 67 окремої механізованої бригади ЗСУ показали своє повітряне полювання на безпілотники російських окупаційних військ.

Окупанти вдарили по Харківщині — одна людина загинула, ще 14 отримали поранення

Окупанти вдарили по Харківщині — одна людина загинула, ще 14 отримали поранення

Внаслідок російського удару по Харківській області загинула одна людина, ще 14 осіб отримали поранення.

Пілоти «Прайм» завдали ударів по позиціях окупантів на Північно-Слобожанському напрямку

Пілоти «Прайм» завдали ударів по позиціях окупантів на Північно-Слобожанському напрямку

Українські захисники з РУБпАК «Прайм» продовжують завдавати ударів по російських окупантах на Північно-Слобожанському напрямку.

«Мир завдяки силі може спрацювати» — Президент заявив, що путін свідомо гальмує переговори

«Мир завдяки силі може спрацювати» — Президент заявив, що путін свідомо гальмує переговори

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що лише впродовж цього тижні російські війська атакували критичну та цивільну інфраструктуру нашої країни понад 3270 ударними БПЛА, 1370 керованими авіабомбами та майже 50 ракетами різних типів.

ВАКАНСІЇ

Водій (кат. С, СЕ), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

водій-електрик висока заробітна плата

від 25000 до 130000 грн

Київ, Київська область

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Чернівці

107 ОБр Сил ТрО

Навідник-оператор, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Стрілець, гранатометник (солдатський, сержантський склад)

від 20500 до 120000 грн

Тернопіль

Тернопільський РТЦК та СП

Бойовий медик взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

--- ---