Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Моніторингова місія ООН з прав людини, яка займається верифікацією жертв, заявила, що в липні росіяни вбили щонайменше 219 цивільних, ще 1018 цивільних дістали поранень.
Про це повідомляє Мінреінтеграції.
Це найбільша кількість жертв від жовтня 2022-го. ООН зазначає, що тенденція збільшення кількості жертв серед цивільного населення продовжує зростати з березня 2024 року.
Злочини, які вчиняє росія проти цивільних є грубим порушенням норм міжнародного гуманітарного права, зазначають в Мінреінтеграції. Попри докази та свідчення, рф від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовані атаки на цивільних.
Як повідомляла АрміяInform, до цього найбільшу підтверджену кількість жертв внаслідок російської агресії серед цивільного населення в ООН фіксували в травні 2024 року. Тоді заявлялося про 174 загиблих та 690 поранених.
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Механік-оператор вузла спеціального зв’язку. РЕБ. Війська РЕБ.
від 19000 до 120000 грн
Коломия, Івано-Франківська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….