ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна та Японія обговорили подальше безпекове співробітництво

Актуальна тема Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Липня 2024, 20:33

Заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі.

Про це повідомило 24 липня Міністерство оборони України.

Сторони обговорили нещодавно підписану Угоду про підтримку України та подальше співробітництво.

«Ми вдячні Японії за політичну та економічну підтримку України. Нам важливо підтримувати партнерські зв’язки з країнами Сходу. Японія також є членом Коаліції з розмінування та ІТ-коаліції — чекаємо на вашу активну участь та передачу можливого обладнання», — зазначив Олександр Балануца.

Під час зустрічі українська та японська делегації також обговорили важливість долучення України до «Діалогу Шангрі-ла».

Посол Мацуда Кунінорі підкреслив важливість участі Президента України у цьогорічному форумі.

Крім того, Посол Японії зазначив, що, хоч Японія і не є членом НАТО, вона підтримує шлях України до євроатлантичної інтеграції.

Водночас Олександр Балануца наголосив, що приєднання України до ЄС і НАТО — це передусім про стандарти та цінності, які пропагує держава, а не сподівання на захист чужими руками.

Українська сторона також висловила вдячність східним партнерам за допомогу в реабілітації українських військових та наголосила на необхідності збільшення обсягів цієї допомоги, з огляду на інтенсивність бойових дій.

Як повідомляла АрміяInform, Україна та Японія підписали безпекову угоду.

 

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Уражено логістичні об’єкти та командний пункт противника на тимчасово окупованих територіях — Генштаб ЗСУ
Уражено логістичні об’єкти та командний пункт противника на тимчасово окупованих територіях — Генштаб ЗСУ

Підрозділи Сил оборони України завдали серії уражень по військових об’єктах противника 10-го та у ніч на 11 березня.

«Це законна ціль»: у Міноборони прокоментували ураження військового заводу «Кремний Эл» у Брянську
«Це законна ціль»: у Міноборони прокоментували ураження військового заводу «Кремний Эл» у Брянську

Завод «Кремний Эл», по якому вдарили Сили оборони України, виробляє напівпровідники та мікросхеми, що становлять системи керування російських ракет.

РСЗВ «Град» та пʼять гармат: Signum влаштував «артоцид» окупантам на Лиманщині
РСЗВ «Град» та пʼять гармат: Signum влаштував «артоцид» окупантам на Лиманщині

Оператори батальйону Signum і надалі знищують ворожу артилерію на Лиманському напрямку.

Штабіст, будівельник, поводир: затримали 13 організаторів «ухилянтських схем»
Штабіст, будівельник, поводир: затримали 13 організаторів «ухилянтських схем»

За суми від 5 до 16 тисяч доларів США вони пропонували військовозобов’язаним уникнути призову через підроблені документи або допомагали втекти за кордон.

Коригував обстріли рашистів на Донеччині: СБУ затримала одного з екскерівників стратегічного підприємства
Коригував обстріли рашистів на Донеччині: СБУ затримала одного з екскерівників стратегічного підприємства

СБУ затримала на Донеччині коригувальника повітряних атак рф. Ним виявився завербований ворогом колишній начальник цеху місцевого машинобудівного заводу.

Воїни ССО вдарили по ворожому арсеналу та складу БПЛА
Воїни ССО вдарили по ворожому арсеналу та складу БПЛА

Підрозділи Middle-strike ССО завдали ударів по ворожому арсеналу на окупованій Донеччині й радіолокаційній станції в Севастополі.

ВАКАНСІЇ
Водій, військовослужбовець (40 ОАБр ім. Великого князя Вітовта)

від 50000 до 120000 грн

Первомайськ (Миколаївська обл.)

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Кулеметник в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Водій (розрахунок БПЛА)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Кухар (служба за контрактом в ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

Механік-водій танка (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Стрілець-санітар

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

--- ---