ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ГУР МОУ: росіяни масово скасовують тури до Криму

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Липня 2024, 10:24
ГУР дійшло до висновку, що курортний сезон у Криму летить шкереберть

Ситуація на території тимчасово окупованого Криму спричинила масове скасування турів для незаконного відпочинку на курортах півострова, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Як зазначається, від організованих на червень 2024 року турів в окупованому Севастополі відмовились майже 80% росіян.

Загальнокримський показник скасування вже заброньованих путівок минулого місяця становив понад третину.

«Передусім росіян, які передумали грітися на захоплених кримських узбережжях, тривожить спричинена окупацією складна безпекова ситуація», — кажуть розвідники.

Зокрема, пояснюють у ГУР, на масову відмову росіян від відпочинку в Криму вплинула ненадійна та смертельно небезпечна робота системи ППО загарбників.

«Ще один фактор ризику — вразливий незаконний Керченський міст, який залишається основною артерією для так званого туризму з росії та використовується москвою для воєнної логістики», — додають в управлінні.

Нещодавно начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов заявив, що Крим для ворога більше не є «непотопляємим авіаносцем», а став незручною територією.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Труба під постійним вогневим контролем» — у Куп’янську росіяни не полишають спроб пробити сухопутний коридор

«Труба під постійним вогневим контролем» — у Куп’янську росіяни не полишають спроб пробити сухопутний коридор

На Куп’янському напрямку, в самому місті Куп’янську, ворог не складає зброї. «Дуже суворий» спротив оточених росіян триває. Сили ж оборони продовжують операцію з їхнього знищення.

Воїни 3-го полку ССО зірвали спробу росіян закріпитися поблизу Покровська

Воїни 3-го полку ССО зірвали спробу росіян закріпитися поблизу Покровська

Оператори Сил спеціальних операцій Збройних сил України провели успішну операцію неподалік Покровська, зірвавши спробу російських військ закріпитися вздовж залізничних шляхів.

Маневр, прикриття, постріл: як у 56-й бригаді готують танкові екіпажі до реального бою

Маневр, прикриття, постріл: як у 56-й бригаді готують танкові екіпажі до реального бою

У танковому батальйоні 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади триває бойова підготовка нових екіпажів, орієнтована на злагоджені дії в умовах реального бою. Військові відпрацьовують взаємодію, маневр і підтримку одне одного безпосередньо на вогневих рубежах.

Агресор атакував Україну 69 безпілотниками, близько 40 з них — ударні Shahed

Агресор атакував Україну 69 безпілотниками, близько 40 з них — ударні Shahed

У ніч на 16 грудня російські війська здійснили масовану атаку безпілотниками по території України.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 7 населених пунктів Харківської області

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 7 населених пунктів Харківської області

Унаслідок ворожих обстрілів Харківщини пошкоджено цивільну інфраструктуру.

ВАКАНСІЇ

Інструктор з фізичної підготовки і спорту

від 24000 до 124000 грн

Шепетівка, Хмельницька область

Водій-електрик, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Військовослужбовець на службу за контрактом від 21 до 45 років

від 20000 до 60000 грн

Київ

Святошинський РТЦК та СП

Водій-механік

Львів

Військова частина А2678

Водій ББА

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Дніпро та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Старі Кодаки, Дніпропетровська область

--- ---