ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Начальник ГУР МО України розповів про десакралізацію Криму для рф

Важливі новини Новини
13 Липня 2024, 18:54
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Крим для ворога більше не є «непотопляємим авіаносцем», а став незручною територією, заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов.

В інтерв’ю виданню NV він сказав, що важким питанням для москви, зокрема, буде відбудова чорноморського флоту.

«Але найголовніше — професійний людський ресурс, от на це піде багато років, бо скажімо правду: вони ще до осені 2022 року втратили всю професійну армію. Тепер вони воюють мобілізованими, зеками — ким завгодно», — акцентував начальник ГУР МО України.

Серед здобутків Сил безпеки і оборони України Кирило Буданов відзначив успішну роботу на території тимчасово окупованого Криму, який із «непотопляємого авіаносця» став для окупантів незручною територією.

«Усе, що ми робимо, крім рутинного руйнування логістики й залізниці, це ще й десакралізація Криму. Міст має бути зруйнований, ми домоглися, щоб росія вивела свої кораблі з Криму якомога далі. В Очамчире [новий порт росії в окупованій Абхазії]? Прекрасно!», — сказав він.

Нагадаємо, раніше Кирило Буданов заявляв, що захоплений москвою та перетворений у величезну військову базу півострів Крим необхідно відрізати від російського постачання.


«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині
«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині

Механік-водій американського танка Abrams Павло розповів, як машина витримала підрив на протитанкових мінах у Курській області та врятувала екіпаж.

Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»
Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»

Начальника тилу навчального полку засудили до 10 років ув’язнення за розкрадання продовольства ЗСУ майже на пів мільйона гривень і позбавили звання «майор».

Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів
Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів

Дрони батальйону Black Sky 3-ї бригади НГУ «Спартан» знищили російський катер у тимчасово окупованому Маріуполі.

Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ
Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм, а згодом пішов в СЗЧ

ВАКАНСІЇ
WorkUa Технік стартового і підйомно-транспортного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Olx Водій (Київська область)

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

WorkUa Старший стрілець, номер обслуги (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

WorkUa Діловод, бухгалтер

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

WorkUa Лікар-хірург лікувального відділення медичної роти

від 60000 до 130000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Middle Digital Transformation Lead

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони