Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури завершено спеціальне досудове розслідування стосовно громадянина за фактом державної зради, вчиненої за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 111 КК України).
Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.
У 2023 році чоловік добровільно вступив до лав підконтрольної кремлю пвк «вагнер». У якості командира мінометного взводу він брав участь в боях проти Збройних Сил України поблизу м. Мар’їнки.
Для завдання максимального ураження місць дислокації ЗСУ чоловік створив на Донеччині агентурну мережу. Він налагодив зв’язок із знайомою жителькою рф, яка залучила до збору даних трьох жінок з Покровського району. Виконуючи його завдання, вони відправляли своїй кураторці інформацію про розташування українських підрозділів в регіоні, напрямки пересування техніки й озброєння.
Спільниця пересилала їх через месенджер обвинуваченому у виді текстових і голосових повідомлень, скриншотів переписки з «агентками», Google-карт з координатами об’єктів. Отримані деталі «вагнерівець» використовував під час бойових операцій. Він керував обстрілами та вогневою підтримкою під час атак окупантів.
Обвинувальний акт скеровано до суду. Громадянин перебуває у розшуку.
Його спільниця переховується в рф. Одну з учасниць мережі засуджено до реального покарання, двоє очікують вирок суду під вартою. Досудове розслідування – ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Раніше АрміяInform повідомляла, що агент спецназу рф, який наводив російські «Смерчі» на Харків, отримав 15 років тюрми.
Українські військові оприлюднили в соцмережах відео з російським штурмовиком, якому пощастило вижити після удару 120-мм міномета «Онуків Адольфівни».
Європейська комісія затвердила програму обсягом 1,5 мільярда євро в межах European Defence Industry Programme (EDIP).
Служба безпеки України затримала жінку, яка збирала координати підрозділів Сил оборони та шпигувала за маршрутами військових ешелонів.
Департамент активних дій Головного управління розвідки Міноборони України провів у березні цілу низку успішних рейдів на Запорізькому напрямку.
Сьогодні зранку Одещина знову зазнала атаки ворожих БПЛА по цивільній інфраструктурі. Під удари потрапили житлові будинки та територія порту.
Російські загарбники здійснили чергову невдалу спробу прорватися через українські позиції на Сумщині.
Водій, військовослужбовець (за контрактом у ЗСУ)
від 50000 до 170000 грн
Кривий Ріг
Криворізький РТЦК та СП
Технік стартового і підйомно-транспортного обладнання, військовослужбовець
від 23500 до 53500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….