ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Британія та Латвія оголосили тендер на закупівлю FPV-дронів для України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Червня 2024, 16:51

Велика Британія та Латвія оголосили тендер на закупівлю FPV-дронів для України. До участі запрошуються й українські виробники.

Про це повідомила заступник Міністра оборони Катерина Черногоренко.

«Це великий крок від наших партнерів для забезпечення потреб українських військових. Мета тендеру — обрати компанії для поставки безпілотників у великих масштабах та за доступною ціною», — зазначила вона.

За словами Катерини Черногоренко, участь у тендері можуть брати компанії з усіх країн Контактної групи з питань оборони України, зокрема й українські виробники.

Збір пропозицій від компаній триває до 28 червня 2024 року. Подати заявку на тендер можна за посиланням. Після цього члени Коаліції дронів розглянуть та оцінять заявки.

«Вдячна Великій Британії та Латвії за цю ініціативу та закликаю українських виробників брати участь в тендері. Це гарна можливість для всієї індустрії», — резюмувала заступник Міністра оборони Катерина Черногоренко.

Як повідомляла АрміяInform, розвідники отримали 175 FPV-дронів від музикантів.

Раніше заступниця Міністра оборони України Катерина Черногоренко на технологічній конференції TechBatt 2024 у Вільнюсі запросила Литву до створення спільних оборонних підприємств.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Дальнобойщікі» по-українськи: батальйон «Signum» очищує Лиманський напрямок від ворожих вантажівок

«Дальнобойщікі» по-українськи: батальйон «Signum» очищує Лиманський напрямок від ворожих вантажівок

Пілоти батальйону «Signum» вийшли на нічне полювання за ворожим транспортом, перерізаючи логістичні шляхи окупантів на Лиманському напрямку.

Суперництво народжує перемогу — майстри ГУР конкурують за знищення московитів на фронті

Суперництво народжує перемогу — майстри ГУР конкурують за знищення московитів на фронті

На Запорізькому та Лиманському напрямках бійці Департаменту активних дій ГУР МО України продовжують результативне полювання на російських загарбників, які шастають нашими полями та лісосмугами.

Виробництво артилерії та технології на полі бою: Україна та Велика Британія розширюють оборонне партнерство

Виробництво артилерії та технології на полі бою: Україна та Велика Британія розширюють оборонне партнерство

На полях Міжнародного форуму оборонних індустрій DFNC3 було підписано заяву про наміри між Державним секретарем з питань оборони Великої Британії та Міністерством оборони України щодо програми LYRA — партнерства у сфері технологій для поля бою.

На Херсонщині через російські обстріли поранено чотирьох людей, серед постраждалих — неповнолітня

На Херсонщині через російські обстріли поранено чотирьох людей, серед постраждалих — неповнолітня

Упродовж минулої доби російські війська завдали ударів по населених пунктах Херсонського та Бериславського районів з артилерії, реактивних систем залпового вогню та БПЛА. 

Ворог масовано атакував Одесу ударними безпілотниками: пошкоджена енергетична та цивільна інфраструктура

Ворог масовано атакував Одесу ударними безпілотниками: пошкоджена енергетична та цивільна інфраструктура

Внаслідок влучань ворожих дронів в Одесіспалахнули пожежі енергетичної інфраструктури та 3-поверхової будівлі готельно-ресторанного комплексу.

Харківщина під ворожими ударами: внаслідок обстрілів є постраждалі

Харківщина під ворожими ударами: внаслідок обстрілів є постраждалі

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 4 населені пункти Харківської області.

ВАКАНСІЇ

Водій в ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Лікар медичного пункту ДО В/Ч А4729

від 21000 до 24000 грн

Київ, Київська область

Механік-водій

від 20000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)

Водій-механік

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Командир танка, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---