ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Ласкаво просимо: служби супроводу матимуть доступ до цивільних лікарень

Новини
1 Квітня 2026, 20:54
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Двоє людей ідуть коридором
Фото з сайту Міноборони

Адміністрація та медичний персонал лікарень тепер мають достатні підстави для допуску представників служб супроводу до пацієнтів-військовослужбовців.

Про це повідомило 1 квітня Міністерство оборони України.

Це особливо важливо, оскільки багато військовослужбовців лікуються та проходять реабілітацію саме у цивільних лікарнях.

Саме тому Міноборони врегулювало порядок допуску представників соціального супроводу військових частин та установ до лікарських закладів  державної та комунальної форм власності.

Український уряд вніс потрібні зміни до «Порядку організації діяльності служб супроводу військовослужбовців».

У постанові йдеться про направлення на виконання завдань, яке підтверджуватиме, що саме ці представники уповноважені надавати підтримку військовослужбовцям, які перебувають на лікуванні.

Ухвалений документ запроваджує:

  • Прозорий доступ. Встановлюється порядок допуску представників служб супроводу до пацієнтів-військовослужбовців на підставі чіткого переліку документів.
  • Єдину форму направлення. Затверджено офіційний додаток – уніфіковану форму направлення на виконання завдань у закладі охорони здоров’я.
  • Взаємодію фахівців. Керівники лікарень отримали чіткі повноваження щодо координації роботи штатних фахівців із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб із представниками профільних служб супроводу.

Командир військової частини може відправити направлення системою електронної взаємодії органів виконавчої влади.

Постанова зобов’язує керівників державних та приватних цивільних закладів охорони здоров’я, на лікуванні або реабілітації в яких перебувають військовослужбовці, рятувальники та поліцейські, забезпечити допуск фахівців соціального супроводу до пацієнтів та сприяти їхній роботі.

Зазначимо, раніше Міністерство оборони роз’яснювало, яку підтримку військовим надають служби соціального супроводу в ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, Міноборони пояснило, хто має обов’язково пройти ВЛК і як отримати направлення.


Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Слюсар

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

WorkUa Старший механік автомобільної роти

від 21000 до 23000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Olx Військова служба за контрактом

від 21000 до 123000 грн

Київ, Київська область

Senior Technical Writer

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

RobotaUa Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

RobotaUa Снайпер

від 50000 до 125000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України