ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна вперше сформувала замовлення на наукові розробки для військово-промислового комплексу

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Червня 2024, 14:54
Ілюстративне фото

У списку 25 техзавдань — навігаційні системи БПЛА, розпізнавання об’єктів за допомогою штучного інтелекту, технології водневого палива та інші.

Про це повідомив 7 червня віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«Раніше вчені самі вибирали, над якими розробками працювати. Спиралися на свій досвід та інтереси. Державне замовлення на наукові розробки було суто формальністю. Цього року це змінилося», — написав Михайло Федоров.

Вперше міністерства, зокрема Мінцифра, сформували 25 технічних завдань і тем для розробок. У списку — навігаційні системи БпЛА, розпізнавання об’єктів за допомогою ШІ, технології водневого палива та інші.

Михайло Федоров закликав подавати заявки на конкурс науково-технічних розробок. Це можна зробити до 7 липня. Долучитися можуть дослідницькі інститути, університети, лабораторії, дослідницькі центри, інноваційні парки та хаби будь-якої форми власності.

«А ще тепер дослідники мають більший бюджет на розробку, кураторів від замовників і можуть залучати співфінансування від бізнесу. Процедура конкурсу повністю цифровізована й прозора», — написав Михайло Федоров.

На його думку, країні потрібно, щоб більше вчених і наукових команд працювали на користь безпеки, економіки та суспільства. Щоб наукові розробки мали конкретну мету та користь.

Як повідомляла АрміяInform, в Україні показали, на які наземні дрони-камікадзе збирають гроші.

 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Головне управління захисту прав військовослужбовців розглянуло понад 3 600 звернень з початку року

Головне управління захисту прав військовослужбовців розглянуло понад 3 600 звернень з початку року

Головне управління захисту прав військовослужбовців (ГУЗПВ) з початку року розглянуло понад 3 600 звернень і запитів від військовослужбовців та членів їхніх сімей.

4 мільйони тонн доказів: заступнику міністра рф оголосили підозру у воєнному злочині

4 мільйони тонн доказів: заступнику міністра рф оголосили підозру у воєнному злочині

Заступнику міністра сільського господарства рф повідомлено про підозру у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України). Йому інкримінують організацію незаконного привласнення зерна та майна українських агропідприємств на тимчасово окупованих територіях.

Понад 5000 вбитих та поранених: 71-ша бригада ДШВ відзвітувала про втрати ворога на Сумщині з травня

Понад 5000 вбитих та поранених: 71-ша бригада ДШВ відзвітувала про втрати ворога на Сумщині з травня

Понад 5 тисяч російських окупантів були ліквідовані або втратили боєздатність від ударів воїнів 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України на Північно-Слобожанському напрямку. Частина загарбників, як зазначають військові, стала «чорноземом на Сумщині».

На Сумщині ворог безпілотником атакував цивільне авто — є поранений

На Сумщині ворог безпілотником атакував цивільне авто — є поранений

За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).

Від «Хантера» до «Буханки»: «Signum» за день знищив чотири цілі ворога

Від «Хантера» до «Буханки»: «Signum» за день знищив чотири цілі ворога

Пілоти батальйону «Signum» 53-ї бригади завдали серії точних ударів по техніці та живій силі ворога на Лиманському напрямку, знищивши УАЗ «Хантер», авто з РЕБ-системою, «Буханку» та окупанта, який рухався в полі.

«Обери свою бригаду»: у Львові відкрили Центр рекрутингу артилерії одразу трьох частин

«Обери свою бригаду»: у Львові відкрили Центр рекрутингу артилерії одразу трьох частин

У Львові на вулиці Марка Вовчка, 21, офіційно відкрився «Центр рекрутингу артилерії», де одночасно працюють представники 26-ї артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича, 45-ї окремої артилерійської бригади та 47-ї окремої артилерійської бригади.

ВАКАНСІЇ

кулеметник 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Радіотелефоніст (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 23000 до 123000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 24000 до 124000 грн

Мукачево

128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада

Черговий відділу управління службою, військовослужбовець

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Уповноважена особа з питань державних закупівель

від 23000 до 53000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Майстер ремонтної майстерні

від 25000 до 30000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---