ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Рустем Умєров: Японія надала Україні допомогу на понад $7 млрд з 2022 року

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Червня 2024, 7:51

З лютого 2022 року Японія надала Україні допомогу на понад 7 мільярдів доларів, яка включає гуманітарні проєкти та надання військової техніки нелетального характеру.

Про це повідомив Міністр оборони України Рустем Умєров за підсумками конференції «Діалог Шангрі-Ла» — ключового майданчика для безпекових тем в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, в якій взяла участь українська делегація на чолі з Президентом Володимиром Зеленським.

«Зустрівся з міністром оборони Японії Мінору Кіхарою. Серед ключових тем обговорення — розмінування наших територій, обладнання для фортифікаційних споруд та надання карет швидкої допомоги для України. Я дякую своєму японському колезі за важливий внесок у перемогу України – з лютого 2022 року Японія надала Україні допомогу на понад 7 млрд доларів, яка включає гуманітарні проєкти та надання військової техніки нелетального характеру», — зазначив очільник оборонного відомства України.

Рустем Умєров також подякував міністру оборони Японії за важливу допомогу у лікуванні та реабілітації українських військовослужбовців.

Як повідомляла АрміяInform, Міністр оборони України Рустем Умєров обговорив із міністром оборони Сінгапуру розвиток сфери оборонних технологій.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На фронті минулої доби відбулось близько 100 боєзіткнень

На фронті минулої доби відбулось близько 100 боєзіткнень

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 98 бойових зіткнень.

Ворожі БПЛА вдарили по Херсону: є постраждалі, серед них — водій «швидкої»

Ворожі БПЛА вдарили по Херсону: є постраждалі, серед них — водій «швидкої»

Вчора, 1 січня, російські загарбники за допомогою БПЛА двічі атакували одну з вулиць у місті Херсон, унаслідок чого поранено двох цивільних та медичного працівника.

На Запоріжжі внаслідок ударів рф двоє поранених

На Запоріжжі внаслідок ударів рф двоє поранених

Загалом упродовж доби окупанти завдали 737 ударів по 27 населених пунктах Запорізької області. Внаслідок атак рф на Запорізький та Пологівський райони двоє людей дістали поранення.

Понад 900 окупантів, 6 танків і 2 ББМ: у Генштабі ЗСУ назвали бойові втрати рф

Понад 900 окупантів, 6 танків і 2 ББМ: у Генштабі ЗСУ назвали бойові втрати рф

За минулу добу російські загарбники втратили 910 військових вбитими та пораненими.

Простота в експлуатації та висока точність: у США тестують нові автономні підводні дрони

Простота в експлуатації та висока точність: у США тестують нові автономні підводні дрони

Морська піхота США провела практичні навчання із новими автономними підводними апаратами JaiaBot.

ВАКАНСІЇ
Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Харків

Старобільський РТЦК та СП

Кулеметник

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Навідник кулемета (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Водій мінометного розрахунку

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

--- ---