Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков заявив, що фокусує увагу на розвитку оборонно-промислового комплексу, на виробництво саме в Україні.
Про це він розповів під час Small Talk.
«Тут є багато позитивних тенденцій, перше — це інвестування в українську економіку, сплата податків, робочі місця, розвиток наших технологій, забезпечення сучасним озброєнням нашого війська. Наші зброярі як державні, так і недержавні розвиваються потужними темпами», — зазначив Дмитро Кліменков.
Він також зауважив, що Міністерство оборони разом з Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості підтримують, інвестують та пріоритизують саме розвиток нашого озброєння.
«Також ми щільно співпрацюємо з нашими міжнародними партнерами. Вже є дуже позитивні й конкретні кроки. Зокрема, це вкладання інвестицій наших іноземних партнерів в наше виробництво. З нашого боку — це кваліфікований персонал, досвід та високий рівень експлуатації. А зі сторони наших партнерів інвестиції і нові технології. Разом це надасть позитивний результат для України і для наших міжнародних партнерів», — додав заступник Міністра оборони.
Як повідомляла АрміяInform, у Міноборони розповіли, як зміниться харчування військовослужбовців.
Міністерство оборони України масштабує цифровий облік у війську, який дозволяє скорочувати бюрократію на всіх рівнях.
Інформація про нібито підготовку в Україні механізмів, спрямованих на мобілізацію жінок, не відповідають дійсності.
До останнього рятував життя українських захисників.
У ніч на суботу, 4 квітня, російські окупаційні війська атакували Україну 286 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера» та «Італмас».
Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими загарбниками відбулося 157 бойових зіткнень.
Бойові втрати противника протягом минулої доби склали 1 110 військових, три танки та 85 артилерійських систем.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….