ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

17-річним юнакам, які не стали на військовий облік, надсилатимуть повістки. Це не мобілізація

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Травня 2024, 17:39

Громадянам 17 років, які не стали на військовий облік, надсилатимуть повістки. Постановка на військовий облік не має відношення до мобілізаційних заходів, які тривають.

Про це повідомили у Сухопутних військах ЗСУ.

«Відповідно до статті 14 Закону “Про військовий обов’язок і військову службу” щороку протягом січня – березня беруться на облік громадяни України чоловічої статі, яким у рік взяття на військовий облік виповнюється 17 років», — йдеться в повідомленні.

Взяття громадян України на військовий облік призовників здійснюється у районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.

Сухопутних військах ЗСУ наголосили, що для взяття на військовий облік призовників громадяни України зобов’язані особисто прибути до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строк, визначений у повістці, та подати необхідні документи, перелік яких передбачений Міністерством оборони України.

«Юнаки, які з певних причин не стали на військовий облік, оповіщаються за місцем реєстрації за допомогою повісток, для прибуття в ТЦК та постановки на військовий облік. Постановка на військовий облік не має відношення до мобілізаційних заходів, які тривають», — додали у Сухопутних військах.

Як повідомляла АрміяInform, у МОУ відповіли, чи будуть розсилати повістки через «Резерв+».

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Починав службу кінологом, а тепер працює з дронами: історія бійця «Антитанка»
Починав службу кінологом, а тепер працює з дронами: історія бійця «Антитанка»

Прикордонник Сергій з позивним «Антитанк» зараз працює з БПЛА, 3D-принтерами та пошуком новаторських рішень.

Головнокомандувач ЗСУ працював у смугах відповідальності 1-го та 7-го корпусів
Головнокомандувач ЗСУ працював у смугах відповідальності 1-го та 7-го корпусів

Генерал Олександр Сирський провів робочі зустрічі з керівним складом 1-го корпусу «Азов» Нацгвардії та 7-го корпусу швидкого реагування ДШВ.

Ворожий «калібр» та 4 «шахеди» за бій — екіпаж Cheetah встановив рекорд
Ворожий «калібр» та 4 «шахеди» за бій — екіпаж Cheetah встановив рекорд

Командир зенітного артилерійського взводу Володимир разом зі своїм екіпажом зенітної самохідної артилерійської установки Cheetah дав бій ворогу.

Виплата 15 млн: родини загиблих героїв не повинні отримувати менше, ніж родини героїв, які зникли безвісти
Виплата 15 млн: родини загиблих героїв не повинні отримувати менше, ніж родини героїв, які зникли безвісти

Верховна Рада України встановила максимальний рівень виплат сім’ям загиблих і зниклих безвісти захисників у 15 млн грн.

Служба замість тюрми — затримали чоловіка, який за $18 000 обіцяв мобілізацію засудженої
Служба замість тюрми — затримали чоловіка, який за $18 000 обіцяв мобілізацію засудженої

Мешканець Києва обіцяв за $18 000 організувати мобілізацію жінки, засудженої до 5 років увʼязнення за ДТП з потерпілими.

Командир 1-го корпусу «Азов» отримав звання бригадного генерала
Командир 1-го корпусу «Азов» отримав звання бригадного генерала

Указом Президента Володимира Зеленського військове звання бригадний генерал присвоєно  полковнику Денису Прокопенку командиру 1-го корпусу НГУ «Азов».

ВАКАНСІЇ
Оператор радіолокаційної станції

від 20000 до 120000 грн

Геча, Закарпатська область

Стрілець

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Начальник станції метеорологічної групи

від 24000 до 27000 грн

Умань

Військова частина А2614

Оператор ПЗРК

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Оператор БПЛА Збройні Сили України

від 20100 до 123000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід в/ч А4806

--- ---