Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Танк-будка зустрівся з FPV-дроном єгерів-десантників та був знищений.
Про це інформує Командування Десантно-штурмових військ ЗС України.
«Всі вигадки ворога розбиваються об майстерність операторів БПЛА 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ ЗС України», — розповіли у відомстві.
Як зазначається, один з помічених раніше ворожих «танків-черепах», заварений з усіх боків металевим «захистом» від дронів, опинився у зоні відповідальності пілотів 71-ї ОЄБр. Аеророзвідка помітила рухомий «сарай», що пересувався вздовж посадки.
«Кількома влучними ударами FPV вдалося спершу розбити саму споруду, а зрештою дістатися й самого танка. Результат очікуваний — танк окупантів згорів на місці, разом з екіпажем», — наголосили десантники.
Як повідомляла АрміяInform, воїни-холодноярці знищили «танк-черепаху» в районі Андріївки.
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Електрик-дизеліст у 40 ОАБр ім. Великого князя Вітовта
від 20100 до 50100 грн
Первомайськ (Миколаївська обл.)
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
Льотчик-штурман вертольоту екіпажу
від 50000 до 50000 грн
Ужгород
Харківська окрема авіаційна ескадрилья
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….