Це не лише питання символів. Це спосіб формування професійної ідентичності, системи цінностей і розуміння того, на якій історичній основі стоїть сучасна українська армія. 5 грудня 2024…
Усього протягом минулої доби на лінії фронту відбулося 104 бойових зіткнення.
Про це повідомив вранці 11 травня Генеральний штаб ЗСУ.
Загалом, ворог завдав 7 ракетних та 108 авіаційних ударів, здійснив понад 120 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
Протягом минулої доби авіаційних ударів зазнали населені пункти Білопілля, Костянтинівка, Садки Сумської області; Веселе, Вовчанськ, Вовчанські Хутори Харківської області; Лиман, Верхньокам’янське, Дружба, Спірне, Калинове, Уманське, Богоявленка Донецької області.
Під артилерійським вогнем були понад 120 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.
На Волинському та Поліському напрямках оперативна ситуація залишається без суттєвих змін.
На Сіверському напрямку противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійно-розвідувальну діяльність, здійснює обстріли населених пунктів з території рф, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону України.
На Слобожанському напрямку наші воїни відбили 9 атак в районах населених пунктів Стрілеча, Красне, Мороховець, Олійникове, Лук’янці, Огірцеве, Гатище, Плетенівка Харківської області.
На Куп’янському напрямку наші воїни відбили 13 атак в районах населених пунктів Синьківка, Берестове Харківської області; Стельмахівка Луганської області.
На Лиманському напрямку Сили оборони відбили 11 атак в районах населених пунктів Макіївка Луганської області та Торське Донецької області.
На Бахмутському напрямку наші воїни відбили 18 атак в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області; Верхньокам’янське, Роздолівка, Григорівка, Богданівка, Калинівка, Виїмка, Кліщіївка та Андріївка Донецької області.
На Авдіївському напрямку, наші захисники відбили 24 атаки в районах населених пунктів Калинове, Новоолександрівка, Сокіл, Уманське Донецької області.
На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Красногорівка, південно-західніше Новомихайлівки та Солодке Донецької області, де ворог 3 рази намагався прорвати оборону наших військ.
На Оріхівському напрямку ворог 14 разів атакував позиції наших захисників в районі Старомайорського Донецької області та Роботиного Запорізької області.
На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Протягом минулої доби ворог здійснив 1 марну атаку на позиції наших військ.
Водночас наші воїни продовжують активними діями завдавати окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії бойового зіткнення.
Протягом минулої доби авіація Сил оборони та підрозділи ракетних військ завдали ударів по 1 пункту управління, 1 складу ПММ, 1 зенітно-ракетному комплексу, 1 радіолокаційній станції та 18 районам зосередження особового складу противника.
Як повідомляла АрміяInform, за добу ворог втратив 1320 солдатів та 55 артилерійських систем.
@armyinformcomua
У ніч на неділю, 15 березня, українські війська уразили російську радіолокаційні станції «Противник» та «Пароль», а також пускову установку зенітного ракетного
На Костянтинівському напрямку оператор наземного дрона Sirko-S1 з підрозділу «Волинські Бобри» 100-ї бригади допоміг евакуювати пораненого бійця.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що більшість ракет, якими російські окупаційні війська атакують нашу країну, мають іноземні компоненти.
Військовослужбовці армії рф, яких захоплюють в полон на Куп’янському напрямку, діляться на три категорії.
На Куп’янському напрямку підрозділи 7 корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ ЗСУ завдали противнику значних втрат у техніці.
Внаслідок влучання російського ударного безпілотника у житлові будинки на Чернігівщині постраждали дві жінки віком 85 та 67 років.
Технік комплексів АСУ, військовослужбовець
від 23500 до 53500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
Гранатометник відділення морської піхоти
від 25000 до 125000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Оператор БпАК (військова служба за контрактом)
від 50000 до 120000 грн
Івано-Франківськ
Івано-Франківський ОТЦК та СП
Це не лише питання символів. Це спосіб формування професійної ідентичності, системи цінностей і розуміння того, на якій історичній основі стоїть сучасна українська армія. 5 грудня 2024…