ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ДОТ закупив зимові берці для ЗСУ за безпрецедентно низькою ціною

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Травня 2024, 14:03

Державний оператор тилу закупив військові зимові берці «талан» (ТОВ «Таланлегпром») на 5% дешевше, ніж під час всіх попередніх закупівель даного товару для ЗСУ.

Про це йдеться у повідомленні на сайті ДОТ.

Економії вдалося досягти завдяки розширенню конкуренції та дотриманню принципу рівних умов доступу учасників до закупівлі.

Тепер берці коштуватимуть не 2700 грн ($74), а 2564 грн ($65) за пару. Економія у гривнях становить 5%, у доларах — 15%. Загальна економія на цій закупівлі становить понад 46 млн грн.

«Ми встановили очікувану вартість на зимові берці відповідно до ринкової ціни. Раніше “талани” для Збройних сил обходилися державі дорожче, ніж те саме взуття, наприклад, для нацгвардійців. Завдяки конкурентним торгам ми виправили такий дисбаланс. Усі гроші, які ми зекономили, у майбутньому будуть перерозподілені на додаткові потреби з речового забезпечення військових», — прокоментувала директорка з управління закупівлями ДОТ Вікторія Виноградова.

Раніше генеральний директор держагенції «Державний оператор тилу» Арсен Жумаділов в ексклюзивному інтерв’ю АрміяInform розповів, з якими виробниками готовий співпрацювати ДОТ і яка сьогодні ситуація із забезпеченням харчування у військових частинах.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Україна запровадила санкції проти 656 морських суден російського тіньового флоту

Україна запровадила санкції проти 656 морських суден російського тіньового флоту

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти 656 морських суден, які є частиною тіньового флоту.

Головнокомандувач ЗСУ: засоби DeepStrike за місяць уразили 98 цілей на території рф

Головнокомандувач ЗСУ: засоби DeepStrike за місяць уразили 98 цілей на території рф

Засоби DeepStrike за минулий місяць здійснили 81 вогневе завдання та уразили 98 цілей противника на території рф.

Ворог не може збільшити чисельність угруповання через величезні втрати

Ворог не може збільшити чисельність угруповання через величезні втрати

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський заявив, що чисельність угруповання рф вже тривалий час становить близько 710 тисяч осіб і ворогові не вдається наростити цей показник, попри активний рекрутинг у росії, тому що українські воїни щодня «мінусують» тисячу окупантів убитими й пораненими.

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Від початку доби на фронті відбулось 53 бойових зіткнення. Українські захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.

Уряд запускає автоматичний військовий облік громадян: подробиці від Міноборони

Уряд запускає автоматичний військовий облік громадян: подробиці від Міноборони

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про запуск нового експериментального проєкту з автоматичного взяття на військовий облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Президент доручив ГУР максимально активізувати роботу зі звільнення українських військовополонених

Президент доручив ГУР максимально активізувати роботу зі звільнення українських військовополонених

Керівник ГУР МОУ Кирило Буданов доповів Президенту України Володимиру Зеленському про деталі підготовки спеціального заходу для звільнення цивільних, які перебували в Білорусі.

ВАКАНСІЇ

Старший навідник механізованого відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Стрілець – помічник гранатометника

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Кухар, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А7408

SMM-фахівець, військовослужбовець

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Стрілець-санітар

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Оператор взводу радіоелектронної боротьби, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

--- ---