Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Внаслідок терористичної атаки росіян 18 людей загинуло, а 78 було поранено.
Про це повідомив вранці 18 квітня голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус.
За його даними, на стаціонарному лікуванні перебувають 37 осіб.
«Уся необхідна допомога надається у місцевих закладах охорони здоров’я, необхідними ліками забезпечені. Дякую рятувальникам, поліції, медикам, комунальникам та волонтерам за самовіддану роботу», — написав В’ячеслав Чаус.
Як повідомляла АрміяInform, удар по Чернігову росіяни завдали крилатими ракетами 9М727 (Р-500) комплексу «Іскандер-К».
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Інспектор прикордонної служби (військова служба)
від 25000 до 25000 грн
Черкаси
Державна прикордонна служба України
Технік-водій (відділення зв’язку та інформаційних систем)
від 20000 до 22000 грн
Львів
Державна прикордонна служба України
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….