Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» підполковник Назар Волошин прокоментував ситуацію з кількістю снарядів у Сил оборони України на Бахмутському та Авдіївському напрямках.
У прямому ефірі телеканалу «Суспільне» вдень 15 квітня 2024 року Назар Волошин зазначив, що українські бійці на 10 застосованих російськими окупантами снарядів можуть використовувати у відповідь від 1 до 5 снарядів, але точно в ціль.
«Якщо вони будуть використовувати до 10 снарядів, ми від 1 до 5 будемо використовувати, безперечно влучно і в ціль. Без похибок. Так, у нас є певний снарядний голод. У противника великі запаси снарядів великих калібрів, 155, 203 калібрів. Однак ми використовуємо всі снаряди влучно і в ціль», — наголосив речник ОСУВ «Хортиця».
За його словами, наразі Силам оборони України вдається відбивати атаки росіян на Бахмутському та Авдіївському напрямках, і, зокрема, відбивати російські штурми на Часів Яр.
Як повідомляла АрміяInform, за словами Головнокомандувача ЗС України генерал-полковника Олександра Сирського, російське воєнне керівництво поставило завдання своєму особовому складу захопити Часів Яр до 9 травня 2024 року.
Олександр Сирський 14 квітня 2024 року також наголосив, що Бахмутський та Авдіївський напрямки залишаються найгарячішими в зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця».
@armyinformcomua
Внаслідок нічної ворожої атаки на Київщину уламки збитого БПЛА впали на двоповерхову будівлю мінімаркету у Броварах, спричинивши пожежу та часткове руйнування споруди.
Внаслідок масованої нічної атаки російських військ на Запоріжжя 10 жовтня загинув 7-річний хлопчик, ще троє дорослих отримали поранення, а через пошкодження інфраструктури в місті було тимчасово перекрито рух через греблю ДніпроГЕС.
Внаслідок масованої нічної атаки БПЛА та ракетами по Дніпропетровщині було уражено об’єкти енергетичної інфраструктури, поранено 66-річного чоловіка, при цьому силам ППО вдалося збити 60 ворожих безпілотників.
Протягом минулої доби російські війська продовжували обстрілювати населені пункти Херсонщини, внаслідок чого одна людина загинула, ще шестеро дістали поранення, а також було пошкоджено житлові будинки та об’єкти цивільної інфраструктури.
Внаслідок нічної ворожої атаки на Київ у Печерському районі уламки спричинили пожежу в багатоповерхівці, в результаті чого дев’ять людей отримали травми, а двадцятьох мешканців довелося рятувати.
Загалом від початку цієї доби відбулося 199 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися вглиб нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.
від 20000 до 75000 грн
Краматорськ
4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )
від 25000 до 125000 грн
Вся Україна
22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…