ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Кількість постраждалих у Харкові збільшилася до 19

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Березня 2024, 19:57

До медичних закладів після російського удару по місту було доставлено 13 людей.

Про це повідомив увечері 27 березня голова Харківської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

За його даними, загинув цивільний чоловік 59 років.

Постраждали діти: наймолодшому хлопчику всього лише 3 місяці, одній дівчині майже 2 роки, ще одній дівчинці 9, а найстарший з них — підліток 13 років. Діти з травмами середнього ступеня, їм надали допомогу в лікарні та вже виписали.

Жінки переважно середнього та старшого віку — від 21 до 92. Зазнали травм легкого та середнього ступеня. Із них п’ять отримали меддопомогу на місці без подальшої госпіталізації.

55 та 60-річні чоловіки госпіталізовані з середніми ушкодженнями.

За словами начальника Головного управління Нацполіції у Харківській області Володимира Тимошка, ворог влучив між двома п’ятиповерховими житловими будинками. За попередніми даними, вдарив універсальним міжвидовим планіруючим боєприпасом УМПБ Д-30 СН. Це новий снаряд, який вперше застосовується по Харкову.

Внаслідок авіаудару пошкоджено 10 багатоквартирних будинків, два приватних домоволодіння, гуртожиток, гімназія, школа, будівля міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги, приватні автомобілі, вихід з метро, електромережі.

Як повідомляла АрміяInform, боєприпас, яким росіяни вдарили по Харкову, може летіти на відстань до 90 км.

 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Міністерство оборони України готує нові контракти з чіткими термінами служби

Міністерство оборони України готує нові контракти з чіткими термінами служби

Міністерство оборони, за дорученням Президента України Володимира Зеленського, розпочало підготовку нових типів контрактів для військовослужбовців та відповідні зміни до законодавства.

Судитимуть лікарку, яка оформлювала військовозобов’язаним фіктивну інвалідність

Судитимуть лікарку, яка оформлювала військовозобов’язаним фіктивну інвалідність

У Харкові судитимуть лікарку, яка допомагала чоловікам оформлювати фіктивну інвалідність і виїжджати за кордон

З Вірменії екстрадовано організатора схеми, через яку волонтери та військові втратили понад 20 млн грн

З Вірменії екстрадовано організатора схеми, через яку волонтери та військові втратили понад 20 млн грн

За процесуального керівництва Офісу Генпрокурора до України екстрадовано організатора злочинної схеми, який разом зі спільниками ошукував волонтерів та військовослужбовців під виглядом продажу товарів для потреб оборони.

«Снаряд встряг у землю між нами»: сапер 95-ї бригади врятував побратима під шквальним вогнем

«Снаряд встряг у землю між нами»: сапер 95-ї бригади врятував побратима під шквальним вогнем

Сапер 95-ї бригади Євгеній разом з побратимом витягнули пораненого українського бійця під шквальним обстрілом. Снаряд упав просто між ними — і не вибухнув.

Затримали злочинців, які в центрі Києва напали на пораненого воїна

Затримали злочинців, які в центрі Києва напали на пораненого воїна

На Печерську двоє чоловіків скоїли розбійний напад на військового, який приїхав у Київ на лікування – нападники вже під вартою.

«Обов’язок держави — підтримати»: Володимир Зеленський і Перша леді відвідали Trinity Hub

«Обов’язок держави — підтримати»: Володимир Зеленський і Перша леді відвідали Trinity Hub

Президент України Володимир Зеленський разом із Першою леді Оленою Зеленською відвідали центр Trinity Hub — місце, де українські захисники, які втратили зір, проходять реабілітацію та адаптацію.

ВАКАНСІЇ

Зв’язківець в ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Командир машини, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Електрозварник експлуатаційно – технічного взводу

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

Електрик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Львів та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Оператор протитанкового озброєння у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

--- ---