Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Посол Сполучених Штатів в Україні Бріджит Брінк закликала надати більше оборонної допомоги на тлі масованого російського обстрілу у четвер.
Про це вона написала у соцмережі Х.
«Починаючи з 03:18 за місцевим часом, росія запускає ракети по суверенній території України, не зважаючи на цивільне населення. Зараз потрібно більше допомоги США, щоб допомогти Україні захистити себе від невиправданого повномасштабного вторгнення росії», — написала посол.
Бріджит Брінк зазначила, що цей удар також можна розцінювати як відповідь росії на вчорашню зустріч у Києві директорів національних служб безпеки з різних країн світу для обговорення Формули миру Володимира Зеленського».
«Гіперзвукова ракета «Кинджал» по Києву о 5:00 ранку, в результаті чого постраждали 10 цивільних, в тому числі дитина. Дякуємо хоробрим захисникам України», — додала посол.
У середу в Києві перебував радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван. Він заявив, що Вашингтон вірить у перемогу України у війні з росією. Він запевнив, що Америка продовжить надавати оборонну допомогу Україні.
Як повідомляла АрміяInform, після паузи в 44 дні, ворог завдав чергового ракетного удару по Києву. Противник застосував крилаті ракети Х-101/Х-555/Х-55 із бортів стратегічних бомбардувальників Ту-95МС та балістичні ракети з території рф.
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Начальник компресорної станції, військовослужбовець
від 20000 до 25000 грн
Васильків
Військова частина А1789
Номер обслуги у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….