ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Проведення псевдовиборів на ТОТ створює підстави для невизнання путіна президентом рф

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Березня 2024, 10:22

Центральна виборча комісія України також офіційно підтвердила цю інформацію.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передає АрміяInform.

Зокрема, в постанові ЦВК від 23 лютого 2024 року № 10 говориться, що:

Будь-які спроби щодо організації підготовки та проведення на території суверенної незалежної України органами влади російської федерації та їхніми посадовими особами псевдовиборів є нелегітимними. А їхні результати у разі врахування голосів «виборців» на тимчасово окупованих територіях України будуть нікчемними й дадуть підстави для невизнання обраного в такий спосіб президента.

ЦВК також закликає іноземні держави та міжнародні організації не брати участі у спостереженні за процесом окупантських псевдовиборів на ТОТ, не визнавати повноважень обраного в нелегітимний спосіб президента рф, у тому числі його правосуб’єктності в міжнародних відносинах та припинити будь-яку співпрацю з державою-агресором та її органами, виключити росію з усіх міжнародних організацій.

Раніше АрміяInform повідомляла, що загарбники прагнуть до початку нового року відкрити кадетський корпус на тимачсово окупованій Луганщині.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Людське життя понад усе: 110-та бригада показала різницю між «дифузією» ворога і технологіями ЗСУ

Людське життя понад усе: 110-та бригада показала різницю між «дифузією» ворога і технологіями ЗСУ

На прикладі двох скріншотів — вбитого, перевантаженого окупанта та знищеного українського робота-логіста — наші бійці продемонстрували різницю між тактикою «дифузії» ворога, що покладається на кількість особового складу, та українським підходом, який пріоритезує збереження життів за допомогою технологій.

На фронті 245 бойових зіткнень за добу, половина — на двох напрямках

На фронті 245 бойових зіткнень за добу, половина — на двох напрямках

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 245 бойових зіткнень.

БПЛА впав на будівлю магазину в Броварах: пожежу ліквідовано

БПЛА впав на будівлю магазину в Броварах: пожежу ліквідовано

Внаслідок нічної ворожої атаки на Київщину уламки збитого БПЛА впали на двоповерхову будівлю мінімаркету у Броварах, спричинивши пожежу та часткове руйнування споруди.

Ворог атакував Запоріжжя понад 700 разів: загибла дитина та паралізований рух через ДніпроГЕС

Ворог атакував Запоріжжя понад 700 разів: загибла дитина та паралізований рух через ДніпроГЕС

Внаслідок масованої нічної атаки російських військ на Запоріжжя 10 жовтня загинув 7-річний хлопчик, ще троє дорослих отримали поранення, а через пошкодження інфраструктури в місті було тимчасово перекрито рух через греблю ДніпроГЕС.

Дніпропетровщина під обстрілами: дрони та ракети атакували енергосистему, є постраждалі

Дніпропетровщина під обстрілами: дрони та ракети атакували енергосистему, є постраждалі

Внаслідок масованої нічної атаки БПЛА та ракетами по Дніпропетровщині було уражено об’єкти енергетичної інфраструктури, поранено 66-річного чоловіка, при цьому силам ППО вдалося збити 60 ворожих безпілотників.

Черговий день атак на Херсонщині: одна жертва, шість поранених, 14 будинків зруйновано

Черговий день атак на Херсонщині: одна жертва, шість поранених, 14 будинків зруйновано

Протягом минулої доби російські війська продовжували обстрілювати населені пункти Херсонщини, внаслідок чого одна людина загинула, ще шестеро дістали поранення, а також було пошкоджено житлові будинки та об’єкти цивільної інфраструктури.

ВАКАНСІЇ

Оператор пункту управління артрозвідкою

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Військовослужбовець стрілець

від 20100 до 120100 грн

Харків, Харківська область

Водій

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Бухгалтер (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Розвідник групи спеціального призначення

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

11 окремий батальйон спеціального призначення

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

--- ---