ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«У всіх нас різні історії початку війни, але має бути єдиний фінал — перемога» — Президент

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Лютого 2024, 13:20

24 лютого Президент України виступив у Гостомелі з нагоди других роковин початку широкомасштабного вторгнення росії.

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

Володимир Зеленський пояснив, що приїхав саме до Гостомеля, бо саме там мало розпочатися те саме «взяти Київ і Україну за три дні».

«Два роки тому ми вогнем зустрічали тут ворожий десант; два роки потому ми зустрічаємо тут наших друзів, наших партнерів», — заявив Президент.

Серед гостей були прем’єрка Італії Джорджа Мелоні, голова G7. Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо. Урсула фон дер Ляєн, Президентка Єврокомісії, Александр Де Кроо, Прем’єр Бельгії, що головує у Європейській раді.

«Це символічно і красномовно описує шлях, який ми пройшли за ці два роки, і різницю між 24 лютого тоді й зараз», — сказав Володимир Зеленський.

За словами Президента, мимоволі сьогодні кожен українець згадує той день. І в кожного є своє власне 24 лютого. Унікальний спогад того дня. Як хто прокинувся, хто перший кому написав «Як ти?», кому першому хто подзвонив, але найважливіше — що ти зробив далі.

«Мільйони різних історій, але в багатьох є схожий епізод. Це вибір, який зробили українці різного віку, різних професій, із різних регіонів. І який поєднав людей спочатку в чергах до військкомату, а далі – в одному окопі на лінії фронту», — заявив Президент.

Володимир Зеленський навів слова Кобзаря: борітеся – поборете! І підкреслив, що українці слідують ним вже 730 днів самовідданості та відваги. Вони гартуються на сході, на півдні й півночі, на всіх напрямках, де б’ються наші воїни. 730 днів стійкості та витримки.

«І сьогодні кожен із нас подзвонить своїм. Почути рідні голоси, побажати одне одному те, чого так чекаємо. І сьогодні кожен із нас, на жаль, має про кого помовчати», — сказав Володимир Зеленський.

Наприкінці виступу Президент подякував нашим воїнам, українському народові та всім у світі, хто стоїть поруч із нами та правдою.

Раніше із заявою про 24 лютого 2022-го виступив високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Російська пропаганда виправдовує терор по цивільній енергетиці, називаючи електростанції «військовими об’єктами»

Російська пропаганда виправдовує терор по цивільній енергетиці, називаючи електростанції «військовими об’єктами»

Після чергової масованої ракетно-дронової атаки в ніч на 30 жовтня російські пропагандистські ресурси почали масово поширювати дописи про нібито «удари по військових об’єктах у тилових районах України».

Денис Шмигаль: Понад 700 тисяч відстрочок вже продовжено автоматично

Денис Шмигаль: Понад 700 тисяч відстрочок вже продовжено автоматично

Сьогодні в Україні набув чинності новий порядок оформлення і продовження відстрочок від мобілізації. Понад 720 тисяч відстрочок вже продовжено без додаткових дій з боку людини, адже всі потрібні дані вже є в державних реєстрах.

Втрати російської армії у жовтні: три дивізії особового складу та три батальйони танків

Втрати російської армії у жовтні: три дивізії особового складу та три батальйони танків

У жовтні російська окупаційна армія втратила понад 31 000 осіб особового складу.

Ситуація у Покровську, знеструмлення у Підмосков’ї, російські штурми на мотоциклах: стрім

Ситуація у Покровську, знеструмлення у Підмосков’ї, російські штурми на мотоциклах: стрім

У Покровську тривають важкі бої, до стабілізаційних заходів залучені бійці ГУР МОУ, які проникають у тил ворога.

«Оточення чи блокування міст немає» — Олександр Сирський зустрівся з військовими на Покровському напрямку

«Оточення чи блокування міст немає» — Олександр Сирський зустрівся з військовими на Покровському напрямку

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський відпрацював у корпусах, військових частинах на Покровському напрямку і заслухав доповіді командирів щодо поточної ситуації та наявних потреб.

Генштаб ЗСУ: українські підрозділи відбили ворожий штурм у напрямку Антонівського мосту

Генштаб ЗСУ: українські підрозділи відбили ворожий штурм у напрямку Антонівського мосту

З початку доби загальна кількість бойових зіткнень уздовж усієї лінії фронту становить 81.

ВАКАНСІЇ

Водій-слюсар (служба за контрактом ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

Діловод (контрактна служба, ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Оператор РЕБ

від 50000 до 120000 грн

Тисмениця

Івано-Франківський РТЦК та СП

Офіцер групи безпілотних систем штабу

від 50000 до 150000 грн

Дніпро

Військова частина А7221

Водій 39 зенітного ракетного полку

від 21000 до 51000 грн

Володимир, Волинська область

Розвідник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---