ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна зараз набагато ближче до НАТО, ніж будь-коли — Карен МакТір

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Лютого 2024, 14:03
Голова Представництва НАТО в Україні Карен МакТір. Фото - Олена Худякова, АрміяInform

Голова Представництва НАТО в Україні Карен МакТір вважає, що зараз Україна є набагато ближчою до  Альянсу, ніж будь-коли.

Як повідомляє кореспондент АрміяInform, про це Карен МакТір заявила під час круглого столу «30 років приєднання України до Програми НАТО «Партнерство заради миру».

«Зараз Україна є набагато ближчою до НАТО, ніж будь-коли. І ми повинні працювати над тим, щоб ще наблизити її до цього», — зазначила голова Представництва НАТО.

Вона наголосила, що Україна та НАТО продовжують розбудовувати зв`язки та довіру один до одного.

«І ця робота ґрунтується на досягненнях, які побудовані за останні 30 років. Представляючи НАТО тут, в Україні, ми і далі готові тісно співпрацювати з українськими колегами. Хочемо сказати, що НАТО залишається відданим ідеї підтримки України», — додала Карен МакТір.

Як повідомляла АрміяInform, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг привітав намір України створити Сили безпілотних систем як окремий рід військ у структурі ЗСУ.

Єнс Столтенберг заявив, що війна в Україні є викликом, тому що це поєднання окопної війни часів Першої світової війни із сучасними технологіями 21 століття, зокрема з безпілотниками.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Україна та Хорватія посилюють спільні оборонні спроможності

Україна та Хорватія посилюють спільні оборонні спроможності

Міністр оборони України Денис Шмигаль разом з Віцепрем'єр-міністром — Міністром оборони Хорватії Іваном Анушичем Лист про наміри щодо поглиблення оборонно-промислової співпраці.

Президент наказав розширити географію далекобійних ударів по рф

Президент наказав розширити географію далекобійних ударів по рф

У понеділок, 27 жовтня, Президент України Володимир Зеленський провів Ставку Верховного Головнокомандувача.

«Стиснути з двох боків, замкнути коло»: у Покровську тривають стрілецькі бої з «інфільтраторами»

«Стиснути з двох боків, замкнути коло»: у Покровську тривають стрілецькі бої з «інфільтраторами»

На Покровському напрямку окупанти малими групами «просочилися» в саме місто. Тепер вони ховаються по підвалам, і чекають підтримки основних сил.

«Червона Калина» спростувала фейк про нібито захоплення окупантами Родинського

«Червона Калина» спростувала фейк про нібито захоплення окупантами Родинського

У Силах оборони спростували фейк кремлівської пропаганди про нібито захоплення зс рф населеного пункту Родинське на Покровському напрямку.

«Посадки вже не такі густі, тому ми їх бачимо»: окупанти гинуть на підступах до Костянтинівки

«Посадки вже не такі густі, тому ми їх бачимо»: окупанти гинуть на підступах до Костянтинівки

Бійці 225-го окремого штурмового полку ЗСУ нищать російських загарбників ще на підступах до Костянтинівки на Краматорському напрямку.

Пережив пряме влучання FPV та три роки розлуки: воїн «Киця» вперше зустрівся із сином, який вирвався з окупації

Пережив пряме влучання FPV та три роки розлуки: воїн «Киця» вперше зустрівся із сином, який вирвався з окупації

Боєць бригади «Рубіж» із позивним «Киця», водій 4-го батальйону оперативного призначення «Сила Свободи», не лише вижив після прямого влучання ворожого FPV-дрона у свою машину, а й дочекався найбільшої нагороди — першої за три роки зустрічі із сином, який зміг вирватися з окупації.

ВАКАНСІЇ

Інспектор прикордонної служби

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Начальник зарядно-акумуляторної станції

від 22000 до 22000 грн

Житомир

Військова частина А1724

Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Фельдшер, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

старший розвідник

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

--- ---