Це не лише питання символів. Це спосіб формування професійної ідентичності, системи цінностей і розуміння того, на якій історичній основі стоїть сучасна українська армія. 30 січня 2026…
Перша леді України Олена Зеленська подякувала Президенту Німеччини Франку-Вальтеру Штайнмаєру за допомогу ФРН українцям.
Про це вона написала на своїй сторінці у мережі Facebook.
Олена Зеленська нагадала нещодавні слова Франка-Вальтера Штайнмаєра: «Ви можете покластися на Німеччину, і так буде й надалі».
«І ми це відчуваємо: його країна належить до світових лідерів у допомозі Україні, прихистила понад мільйон наших співвітчизників», — підкреслила Олена Зеленська.
Як зазначила перша леді, вона «рада нагоді особисто подякувати за все, що зроблено та ще буде зроблено між нашими країнами. Нині Україна та Німеччина активно працюють над укладанням двосторонньої угоди про безпекові гарантії для України».
Олена Зеленська зустрілася із Президентом ФРН і подякувала за Українсько-німецьку конференцію з питань психічного здоров’я.
Цього року Німеччина прийматиме ще одну важливу конференцію з питань відновлення України, яка відбудеться в червні у Берліні.
«Сподіваємося на її успішне проведення й вагомий внесок міжнародної спільноти у відбудову України, а отже, на інвестицію в наше спільне безпечне майбутнє», — підкреслила Зеленська.
За її словами, також Німеччина — важливий учасник коаліції з повернення українських дітей із російського полону.
«І пан Президент, і його дружина, пані Ельке, — наші активні помічники в цьому. І саме під час цього візиту обговорили нові кроки з порятунку та реабілітації вже повернених дітей», — зазначила перша леді України.
Як заявила Олена Зеленська, підтримка має багато вимірів, й один із них, дуже важливий, — культурний, і Німеччина допомагає і в цьому.
«Була рада дізнатися, що цифрова виставка «100 шедеврів Київської національної картинної галереї» відбудеться в Німеччині під патронатом пана Франка-Вальтера Штайнмаєра, — додала вона.
Як повідомляла АрміяInform, чим росія «купує» викрадених з України дітей та як повернути їх ментально.
@armyinformcomua
Внаслідок російської повітряної атаки на Одесу у ніч на суботу, 14 лютого, загинула мирна мешканка.
У ніч на суботу, 14 лютого, російські окупаційні війська запустили по Україні балістичну ракету Іскандер-М та 112 ударних БПЛА.
Боровся за те, аби донька жила в європейській незалежній Україні.
У п’ятницю, 13 лютого, Президент України Володимир Зеленський зустрівся у Мюнхені зі скелетоністом, членом національної олімпійської збірної Владиславом Гераске
Протягом минулої доби між українськими захисниками та російськими окупантами відбулося 218 бойових зіткнень.
Бойові втрати російських окупаційних сил за минулу добу склали 1070 військових.
Механік вантажних автомобілів, військовослужбовець
від 20000 до 60000 грн
Кривий Ріг
Інгулецький ОРТЦК та СП
Фахівець з кібербезпеки
від 21000 до 121000 грн
Вся Україна
1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ
Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення
від 26000 до 126000 грн
Львів, Львівська область
Це не лише питання символів. Це спосіб формування професійної ідентичності, системи цінностей і розуміння того, на якій історичній основі стоїть сучасна українська армія. 30 січня 2026…