ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В акваторії Азовського моря з’явився А-50, випробовує свою долю — Юрій Ігнат

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Січня 2024, 8:43

Минула ніч в Україні стала однієї з небагатьох за минулий час без повітряних загроз.

Як повідомляє АрміяInform, про це розповів речник Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

«Не часто так буває, що більш-менш спокійна ніч в повітряному просторі, немає атак засобами повітряного нападу, такими як БПЛА. Це одна з небагатьох, яка була без повідомлень», — сказав Юрій Ігнат.

Утім, він наголосив, що через певне затишшя не потрібно розслаблятися, адже росіяни сьогодні вже застосовують літак радіолокаційної розвідки, який наводить на цілі.

«Зараз з’явилися 5-6 повітряних цілей, зокрема в акваторії Азовського моря славнозвісний вже А-50, який випробовує свою долю, є винищувач ближче до Ростова, а також безпілотники оперативно-тактичного рівня, які відстежують обстановку», — пояснив Юрій Ігнат.

Як повідомляла АрміяInform, за даними начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова, після того, як Україна знищила російський літак далекого радіолокаційного виявлення А-50, у рф залишилось ще вісім таких літаків у хорошому стані.

Нагадаємо, 15 січня Головнокомандувач ЗС України генерал Валерій Залужний повідомив, що воїни Повітряних Сил Збройних Сил України знищили ворожий літак далекого радіолокаційного виявлення А-50 та повітряний пункт управління противника Іл-22.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Палають по-новорічному: наші бійці в Покровську спалили російську «броню» і піхоту

Палають по-новорічному: наші бійці в Покровську спалили російську «броню» і піхоту

Поблизу Покровська воїни 155-ї окремої механізованої бригади імені Анни Київської напередодні Нового року спалили російські автівки, квадроцикли, НРК, артилерію, бронетехніку, міномети й ворожу піхоту.

Наші штурмовики влаштували новорічний феєрверк на позиціях у Покровську

Наші штурмовики влаштували новорічний феєрверк на позиціях у Покровську

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» видовищно привітали всіх українців з Новим роком.

Подарунки з небесам — окупантам провели новорічне бомбардування

Подарунки з небесам — окупантам провели новорічне бомбардування

Бійці підрозділу «Котики» взводу розвідки 130-го батальйону Сил територіальної оборони ЗСУ скидами з важкого бомбера завдали ударів по ворогу у новорічну ніч.

Мінус полк — грудень виявився дуже врожайним для пілотів Nemesis

Мінус полк — грудень виявився дуже врожайним для пілотів Nemesis

Оператори 412-ї бригади Nemesis Сил безпілотних систем  у грудні 2025 року відмінусували понад 1000 окупантів. Це дорівнює чисельності особового складу штурмовиків у полку в армії рф.

В Херсоні цивільний загинув після скиду з російського дрона

В Херсоні цивільний загинув після скиду з російського дрона

Армія країни-агресора 1 січня атакувала населені пункти Херсонської області ствольною та реактивною артилерією, дронами різного типу. Станом на 17:30 відомо, що від наслідків ворожих обстрілів одна людина загинула та ще троє травмувалися.

«Є випадки, коли росіяни ідуть у штурм по одному» — ворог намагається будь-що атакувати Покровськ

«Є випадки, коли росіяни ідуть у штурм по одному» — ворог намагається будь-що атакувати Покровськ

Ворожі штурмові дії відбуваються на Покровському напрямку постійно, як з використанням малих піхотних груп, які, навіть, можуть складатися з одного окупанта, так і з застосуванням бронегруп.

ВАКАНСІЇ
Офіцер штабу

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Бухгалтер, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Стрілець-снайпеp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій-механік танка, танкіст

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Водій(механік-водій,водій-електрик) категорія С

від 22000 до 120000 грн

Луцьк, Волинська область

--- ---