Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Ворожі TG-канали поширюють інформацію про те, що «Празький стрілець», який влаштував стрілянину у Карловому університеті, начебто виявився етнічним галичанином, емігрантом з України.
Про це повідомляє Центр протидії дезінформації.
За словами російських пропагандистів, чеські ЗМІ намагаються цей факт не озвучувати, оскільки в країні буцімто вже скоєно українцями занадто багато тяжких злочинів.
«Насправді ця інформація є фейком, який спростував очільник МВС Чехії Віт Ракушан, заявивши на одному зі своїх брифінгів, що «стрілець, Давид Козак, від народження чех, який зростав у чеській родині. Він не мав бодай якихось стосунків з Україною», — йдеться у повідомленні.
У ЦПД також закликали довіряти тільки верифікованим джерелам інформації.
На Гуляйпільському напрямку ворог змушений залучати до атак морських піхотинців та десантників.
Окупаційні російська армія збільшує кількість авіаційних ударів по Україні, не маючи бажаних успіхів на фронті.
Пілоти 9-го батальйону «Кайрос» 414-ї бригади безпілотних систем «Птахи Мадяра» уразили російський зенітно-ракетний комплекс «Бук-М1».
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову сьогодні з Папою Римським Левом XIV.
За даними слідства, 1 квітня близько 13:30 на вул. Патона у Львові інспектор Львівської митниці смертельно поранив 52-річного військовослужбовця.
3 квітня противник завдав комбінованого удару по критичній інфраструктурі України із застосуванням ударних БПЛА, ракет повітряного та наземного базування.
Розвідник
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….