Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Днями мешканці однієї із громад постраждалої від війни Херсонщини отримали чергову партію гуманітарної допомоги від Благодійного фонду «Вогонь запеклих не пече», Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
Перевірена часом співпраця благодійників і воєнних розвідників, їх спільні зусилля та щире бажання сприяти відновленню українських громад приносять свої плоди та відкривають нові можливості. Цього разу вдалося реалізувати запит місцевої влади однієї з громад і передати на баланс ОТГ маловантажний фургон. А колективу Головного управління Нацполіції в Херсонській області благодійники передали шість потужних газових обігрівачів, портативні зарядні станції та електричні акумулятори.
— Передана нам автівка допоможе вирішити багато транспортних питань для покращення життя в непростих умовах. Тому громада щиро вдячна за допомогу та людяність і волонтерам, і нашим військовим розвідкам, які вкотре надали нам допомогу, — розповіла начальниця однієї з військово-цивільних адміністрацій пані Людмила.
Коли тандем волонтерів і розвідників вчергове навідується до громад Херсонщини, до людей, які вимушено залишилися жити поблизу району бойових дій, вони вже не називають їх гостями, а зустрічають як рідних. І не тільки тому, що вони неодноразово надавали суттєву матеріальну допомогу. До речі, попередній гумконвой доправив найбільш вразливим верствам населення гігієнічні набори, а ще 30 сучасних планшетів для онлайн-навчання дітей. Місцеві кажуть, що кожен такий приїзд — це ще й відверта розмова, моральна підтримка і суттєва психологічна розрада добрим словом і щирою опікую.
— Особлива подяка хлопцям Кирила Буданова за те, що між важкими бойовими буднями знайшли час і доставили разом з благодійниками необхідні нам речі, — висловилась староста одного із сіл Діна Василівна.
За словами представниці БФ «Вогонь запеклих не пече» Олени Мілош, з кожним днем горизонти допомоги Фонду розширюються: «Адже з різних куточків України постійно надходять нові звернення. Одне із нещодавніх — з багатостраждальної Донеччини. На ньому й сфокусуємося після Херсонщини. Адже гуманітарної допомоги конче потребують мешканці Миколаївської територіальної громади, що поруч з фронтом, особливо — понад 600 осіб з інвалідністю».
Сили оборони України 1 та 2 квітня уразили нафтопереробний завод «Башнефть-Новойл», ворожий полігон та інші об’єкти противника.
Через масований повітряний російський удар 3 квітня є руйнування в Обухівському, Бучанському та Фастівському районах Київської області.
Контррозвідка Служби безпеки запобігла новим спробам ворога зареєструвати термінали супутникового зв’язку «Старлінк» на території України.
Сили оборони України уразили низку ворожих складів, район зосередження та нафтобазу російських загарбників.
На Куп’янсько-Лиманському напрямку росіяни намагаються форсувати річку Жеребець.
Сержант Олексій з позивним «Алєкс» міг поїхати працювати до Лондона, але після початку повномасштабного вторгнення добровільно став до війська.
Заступник командира екіпажу зенітного ракетного комплексу, військовослужбовець у Стрий
від 23100 до 53100 грн
Стрий
Військова частина А2847
Помічник начальника автомобільної та електрогазової служби
від 28000 до 32000 грн
Васильків, Київська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….