Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Кіпр став 30-ю країною, яка приєдналася до Вільнюської декларації G7 щодо гарантій безпеки для України.
Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у Twitter.
«Вдячний Кіпру за приєднання до Вільнюської декларації «Групи семи» щодо гарантій безпеки для України. Кіпр став 30-ю країною, що приєдналася. Дякую особисто Президенту Нікосу Хрістодулідесу. Ми продовжимо разом зміцнювати європейську безпеку та поглиблювати двосторонню співпрацю», — йдеться у його дописі.
Нагадаємо, під час саміту НАТО у Вільнюсі лідери країн «великої сімки» ухвалили спільну декларацію про підтримку України. Пізніше до неї приєднався ряд країн, зокрема, країни Балтії, Болгарія, Північна Македонія, Люксембург та Косово.
Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.
Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.
Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.
Оператори 2-го батальйону безпілотних систем 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла виграли перегони у російських штурмовиків.
На сім років за ґрати відправили двох організаторів переправлення осіб через державний кордон України.
На 13 років ув’язнення отримав колаборант, який працював на ворога у лавах окупаційного «мвс рф» на тимчасово захопленій частині Запорізької області.
Діловод, військовослужбовець
від 20000 до 30000 грн
Гусятин
Перший відділ Чортківського РТЦК та СП (Гусятин)
Аналітик пункту управління артилерійською розвідкою
від 21000 до 50000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Кухар-військовослужбовець у ЗСУ
від 20100 до 120000 грн
Криве Озеро
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….