ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Херсонщині з-під обстрілів евакуювали 90 дітей

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Жовтня 2023, 18:23

На Херсонщині з 23 населених пунктів триває обов’язкова евакуація дітей із батьками або законними представниками. Поліцейські, волонтери та органи влади вже евакуювали з-під обстрілів у безпечні місця 90 дітей.

Про це у фейсбуці повідомляє поліція Херсонської області.

Як зазначив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонської області Віталій Сайфутдінов, працівники поліції щодня проводять бесіди з батьками, переконуючи їх у необхідності якомога швидше евакуюватися з небезпечних територій. Діти в цих районах живуть у постійному страху, не мають доступу до освітніх та медичних послуг. Кожен день їхнього життя може виявитися останнім, адже ворог по кілька разів на добу б’є по населених пунктах з авіації та іншого важкого озброєння.

Так, за минулу добу поліцейським вдалося евакуювати три родини з 5 дітьми: дві сім’ї з Новоберислава та одну з Веселого Каховського району. Люди в короткий термін зібрали найнеобхідніші речі, забрали із собою і домашніх улюбленців.

У відомстві підкреслюють, що людей не полишать наодинці з бідою, а допоможуть із розселенням на новому місці та оформленням необхідних виплат. Родина з Веселого вирішила не полишати область, а тимчасово пожити в селищі, яке не обстрілює російська армія.

Поліція вкотре наголошує, що евакуація дітей на Херсонщині — життєва необхідність.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ракети до Patriot надійдуть зі складів партнерів: для української ППО «Рамштайн» став проривним
Ракети до Patriot надійдуть зі складів партнерів: для української ППО «Рамштайн» став проривним

Засідання Контактної групи з питань оборони України стало проривним для посилення української ППО та співпраці з партнерами у сфері виробництва озброєння.

Ракети для ППО та енергетика — Володимир Зеленський провів у Мюнхені низку важливих зустрічей
Ракети для ППО та енергетика — Володимир Зеленський провів у Мюнхені низку важливих зустрічей

У п’ятницю, 13 лютого, Президент України Володимир Зеленський провів у Мюнхені низку важливих зустрічей зі своїми іноземними партнерами.

В Одесі внаслідок нічної атаки рф загинула жінка
В Одесі внаслідок нічної атаки рф загинула жінка

Внаслідок російської повітряної атаки на Одесу у ніч на суботу, 14 лютого, загинула мирна мешканка.

Ворог атакував Україну ракетою Іскандер-М та 112 ударними БПЛА
Ворог атакував Україну ракетою Іскандер-М та 112 ударними БПЛА

У ніч на суботу, 14 лютого, російські окупаційні війська запустили по Україні балістичну ракету Іскандер-М та 112 ударних БПЛА.

Пам’яті лейтенанта Петра Батьківського
Пам’яті лейтенанта Петра Батьківського

Боровся за те, аби донька жила в європейській незалежній Україні.

Президент нагородив українського скелетоніста Владислава Гераскевича орденом Свободи
Президент нагородив українського скелетоніста Владислава Гераскевича орденом Свободи

У п’ятницю, 13 лютого, Президент України Володимир Зеленський зустрівся у Мюнхені зі скелетоністом, членом національної олімпійської збірної Владиславом Гераске

ВАКАНСІЇ
Навідник танка (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Водій-електрик (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Санітарний інструктор

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Заступник командира роти, офіцер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Інструктор з вогневої підготовки

від 24000 до 50000 грн

Харків

151 навчальний центр ЗСУ

Навідник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

--- ---