ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Чехії 24 жовтня відбудеться другий Парламентський саміт Міжнародної Кримської платформи​

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Жовтня 2023, 15:39

У другому парламентському саміті Міжнародної Кримської платформи, який відбудеться 24 жовтня у Чеській Республіці, візьмуть участь майже 70 парламентських делегацій з усього світу.

Про це повідомив Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, перебуваючи з офіційним візитом у Чехії.

«Демонстрація кількості людей і парламентів, які беруть участь у Другому Парламентському саміті Міжнародної Кримської платформи, свідчить, що інтерес не згасає. Цього разу майже 70 парламентів і парламентських асамблей, які представляють п’ять континентів, беруть участь у Саміті», — наголосив Руслан Стефанчук.

Як зауважив спікер парламенту України,  всі, хто приїжджає  у Прагу, приїжджають заради України, говорять про Україну, про війну, про Крим, про філософію й архітектуру безпеки. Він додав, що визначальним є той факт, що продовжується діалог про згадані теми саме на парламентському рівні, адже парламенти ухвалюють одні з найважливіших рішень на рівні своїх країн із підтримки України.

Окремо Голова Верховної Ради України акцентував, що цього разу відкриється дуже важливий напрям міжпарламентської дипломатії — країни Глобального Півдня. «Починається нова сторінка —  це дає вже перші свої результати. Змінюється голосування в ООН деяких країн Глобального Півдня, ми активно провадимо діяльність з країнами Латинської Америки, Африки та Азії», — зазначив він.

Водночас Руслан Стефанчук зазначив, що під час двосторонніх зустрічей у межах офіційного візиту акцентуватиме на низці тем, зокрема:

  • деокупації Кримського півострова,
  • подальшій підтримці відновлення територіальної цілісності України,
  • шляху України до ЄС і НАТО,
  • реалізації Формули миру Президента України Володимира Зеленського.
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Пам’яті підприємця Олега Шмарка (позивний «Ворон»)
Пам’яті підприємця Олега Шмарка (позивний «Ворон»)

Брав участь у визволенні Херсона та правобережжя області, рятував людей після підриву Каховської ГЕС.

«На позиції виходить машина» — як наземні дрони беруть на себе логістику, евакуацію і бій
«На позиції виходить машина» — як наземні дрони беруть на себе логістику, евакуацію і бій

Наземні роботизовані комплекси вже виконують на фронті те, заради чого раніше доводилося ризикувати життям бійців. Машини доставляють боєприпаси, евакуюють пора

121 бойове зіткнення за добу: Генштаб ЗСУ повідомив про ситуацію на фронті
121 бойове зіткнення за добу: Генштаб ЗСУ повідомив про ситуацію на фронті

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 121 бойове зіткнення.

Ворог за добу втратив 930 військових, систему ППО та п’ять танків — Генштаб ЗСУ
Ворог за добу втратив 930 військових, систему ППО та п’ять танків — Генштаб ЗСУ

За минулу добу армія країни-агресора втратила 930 одиниць особового складу, одну систему ППО та три РСЗВ.

Гнучкість і блискавичність реакції: міжнародний консорціум зброярів вивів на ринок новий тип бойового безпілотного апарата
Гнучкість і блискавичність реакції: міжнародний консорціум зброярів вивів на ринок новий тип бойового безпілотного апарата

Компанія Israel Aerospace Industries представила Fire Storm 250 — чотиримоторний безпілотник, озброєний роботизованим кулеметом.

Військова історія в почесних найменуваннях: 63-тя окрема механізована Лиманська бригада
Військова історія в почесних найменуваннях: 63-тя окрема механізована Лиманська бригада

Почесні найменування пов’язують сучасні військові підрозділи з видатними діячами, місцевостями чи подіями української історії.

ВАКАНСІЇ
Стрілець – електрик

від 21100 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Фельдшер

від 28000 до 128000 грн

Слов'янськ

95 окрема десантно-штурмова Поліська бригада

Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід в/ч А4806

водій (служба в Збройних Силах України)

від 20100 до 123000 грн

Кам'янське, Дніпропетровська область

Начальник зв’язку в батальйон, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Віськовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Біла Церква, Київська область

--- ---